Re: Hungarian Topic
Posted: Mon Oct 03, 2011 12:33 pm
A small intrusion a let you know about Jempli's topic: viewtopic.php?t=7415 
Én is mondtam nekik, csak már egy kicsit kezdett idegesíteni, hogy folyton mondják, de ha így van, akkor így van, és elnézést a szövegért, amit írtam, csak felment bennem a pumpa.Bloodgrey wrote:
A három szavas komment spam, teljesne igaza van a moderátoroknak ha veszik el tőletek a tingeket, az hogy szerintem is, meg hogy így van, meg ilyen lényeges információt nem tartalmazó csak egyetértő, vagy írok valamit mert akarok hozzászólásokat hanyagolni kell, mert ez nem cset, ha így szeretnétek beszélgetni menjetek fel irc-re, a fórum alapvetően nem így működik és a 3 szavas hozzászólások nem ide valók, és joggal minősülnke spamnek, ezt tessék megtanulni mert szabály. Három szavas lebzselés csetre való, nem ide, nem kell bizonyítani hogy Spam-e vagy sem, mert az, ne mtartalmaz lényeges információt, gondolkodjatok úgy mint ha egy levelet írnátok, ne úgy hogy ültök a gép előtt és félpercenként beírtok 3 szót, mert az fórumon Spamelés. Példa:
- harcos vagy?
- Nem.
- Hanem?
- Mágus.
- De múltkor még harcos voltál.
- De most már nem.
- Mért?
stb. Ha így akartok beszélgetni vegyétek fel egymást msn-en.
- Harcos vagy?
- Nem, mágus, stb, stb, stb.
Tökéletesen érthető hogy spamelésnek minősül, mert halmozzátok a tingeket azzal hogy az egyik a másikból próbálja kihúzni a mondatokat. Ezt így ne. Tessék rendesen, ne kelljen harapófogóval kihúzni a másikból a válaszokat, mint egy levélnél csak nem kell címzés, meg aláírás.
Gyarapszunk, gyarapszunk...Anassy wrote:Oké, ez off volt... de még eltart egy darabig, mire bekapcsolódom ebbe a témába xD *elkezdi a legelejéről olvasni a topikot*