Page 3 of 10

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 3:10 pm
by Rayrobi
Csá, csakhogy újra aktív vagy. :D

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 3:11 pm
by martin0128
hát ja örülök hogy visszaadták a profilomat

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 4:44 pm
by Demeedi360
Sziasztok

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 4:44 pm
by martin0128
Csá

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 4:56 pm
by Rayrobi
Szia. Nah, már 5-en vagyunk magyarok RaymanPC-n tudtommal. :D
Én, te, Martin, Zay-el és Bloodgrey.

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 5:36 pm
by Demeedi360
Biztos van más is.

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 5:41 pm
by Rayrobi
Lehetséges. :)

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 6:11 pm
by martin0128
Hát igen biztos van másik csak nem találja a topic-ot

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 6:17 pm
by Rayrobi
Vagy csak egyszerűen nem aktív az a valaki.
Szerk.: Az magyarul topiK!

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 6:18 pm
by martin0128
Hát igen

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:15 pm
by Demeedi360
De mondjuk biztos megtalálnák ezt az oldalt,ha keresnék.

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:17 pm
by martin0128
az igaz

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:20 pm
by Demeedi360
Jól jönne egy újonc.

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:24 pm
by martin0128
magyar?

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:27 pm
by Demeedi360
Persze!

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:29 pm
by martin0128
ja bár nemhiknném hogy olyan sokan jönnének fel mert angol oldal

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:31 pm
by Demeedi360
Lehet......

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:33 pm
by martin0128
de naki tud angolul az regisztrál

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:34 pm
by Demeedi360
Főleg a Rayman fanok.

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:34 pm
by martin0128
mint Robi