Page 3 of 10
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 3:10 pm
by Rayrobi
Csá, csakhogy újra aktív vagy.

Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 3:11 pm
by martin0128
hát ja örülök hogy visszaadták a profilomat
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 4:44 pm
by Demeedi360
Sziasztok
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 4:44 pm
by martin0128
Csá
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 4:56 pm
by Rayrobi
Szia. Nah, már 5-en vagyunk magyarok RaymanPC-n tudtommal.

Én, te, Martin, Zay-el és Bloodgrey.
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 5:36 pm
by Demeedi360
Biztos van más is.
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 5:41 pm
by Rayrobi
Lehetséges.

Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 6:11 pm
by martin0128
Hát igen biztos van másik csak nem találja a topic-ot
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 6:17 pm
by Rayrobi
Vagy csak egyszerűen nem aktív az a valaki.
Szerk.: Az magyarul topiK!
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 6:18 pm
by martin0128
Hát igen
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 7:15 pm
by Demeedi360
De mondjuk biztos megtalálnák ezt az oldalt,ha keresnék.
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 7:17 pm
by martin0128
az igaz
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 7:20 pm
by Demeedi360
Jól jönne egy újonc.
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 7:24 pm
by martin0128
magyar?
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 7:27 pm
by Demeedi360
Persze!
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 7:29 pm
by martin0128
ja bár nemhiknném hogy olyan sokan jönnének fel mert angol oldal
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 7:31 pm
by Demeedi360
Lehet......
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 7:33 pm
by martin0128
de naki tud angolul az regisztrál
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 7:34 pm
by Demeedi360
Főleg a Rayman fanok.
Re: Hungarian Topic
Posted: Tue Dec 21, 2010 7:34 pm
by martin0128
mint Robi