Page 4 of 10

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:37 pm
by Demeedi360
Igen :hinhin:

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:38 pm
by martin0128
Na mindegy beszéljünk másról

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:39 pm
by Demeedi360
Crash?

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:40 pm
by martin0128

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:41 pm
by Demeedi360
Crash Basht próbáljuk végigjátszani.Jó?

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:42 pm
by martin0128
nem

Re: Hungarian Topic

Posted: Tue Dec 21, 2010 7:43 pm
by Demeedi360
Mér?

Re: Hungarian Topic

Posted: Wed Dec 22, 2010 8:43 am
by Rayrobi
Sztem 200 % már elég. Ha nem akkor kapzsi vagy öcsi! xD

Re: Hungarian Topic

Posted: Wed Dec 22, 2010 8:45 am
by Demeedi360
2 playerben 201% a max.

Re: Hungarian Topic

Posted: Wed Dec 22, 2010 8:54 am
by Rayrobi
Most miért fontos annyira az a nyamvadt egy százalék?

Re: Hungarian Topic

Posted: Wed Dec 22, 2010 8:55 am
by Demeedi360
Mert csak akkor játszottuk végig.

Re: Hungarian Topic

Posted: Wed Dec 22, 2010 11:44 am
by martin0128
nemtudom miért kell de neki kell

Re: Hungarian Topic

Posted: Wed Dec 22, 2010 2:48 pm
by Demeedi360
Megkérdezem mindenkitől,hogy valaki végig tudta-e játszani 2 playerben a Crash Basht?

Re: Hungarian Topic

Posted: Wed Dec 22, 2010 5:48 pm
by Rayrobi
Sztem csak attól, aki már írt a topikba, vagyis aki ismeri, vagy játszott vele. Csak azoktól.

Re: Hungarian Topic

Posted: Wed Dec 22, 2010 6:51 pm
by Demeedi360
Jó!De hát ha mágtalálja más magyar is.

Re: Hungarian Topic

Posted: Wed Dec 22, 2010 7:18 pm
by Rayrobi
Ezt nem értem. :boon:
Szerk: Hátha EGYBE VAN!!! xD

Re: Hungarian Topic

Posted: Wed Dec 22, 2010 7:30 pm
by Demeedi360
Az is lehet,hogy más magyar is idetalál :hinhinhin: .EZT MONDTAM.NEM?

Re: Hungarian Topic

Posted: Fri Dec 24, 2010 10:43 am
by martin0128
De igen ezt mondtad

Re: Hungarian Topic

Posted: Sun Feb 20, 2011 5:25 pm
by Rayrobi
Nah, újra itt, hónapok után. :)

Re: Hungarian Topic

Posted: Sun Feb 20, 2011 5:40 pm
by Danone
Te vissza Rayrobi :) !