Page 4 of 5

Re: The Polish thread

Posted: Mon Sep 17, 2012 7:52 pm
by stan423321
Potrzebujemy czeskiego wątku. Z czeską popijawą.

Re: The Polish thread

Posted: Tue Sep 18, 2012 4:07 pm
by LKPettin2
Pfff a może jeszcze rosyjskiego? Z ICH popijawą? :winkgrin:

Re: The Polish thread

Posted: Tue Sep 18, 2012 5:09 pm
by stan423321
Fakt, Rosjanie pewnie oznaczają CH3OH jako wersję dla dzieci.

Re: The Polish thread

Posted: Wed Sep 19, 2012 6:27 pm
by LKPettin2
I do tego herbata z konfiturami. BLE! Jak oni tam mogą to dawać!?

Re: The Polish thread

Posted: Sat Sep 22, 2012 4:15 pm
by Louvis
Co ty chcesz od herbaty z konfiturami. That ain't that bad. Jadło/piło się gorsze rzeczy.

Re: The Polish thread

Posted: Sat Sep 22, 2012 7:03 pm
by MyBodyIsReady
To kto jedzie na Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi?

Re: The Polish thread

Posted: Sat Sep 22, 2012 11:28 pm
by Louvis
Sad panda. Z przyjemnością bym pojechała ale 1. pierdoły związane z uczelnią, 2. bardzo mi nie po drodze (gdzie Lublin, gdzie Łódź).

Re: The Polish thread

Posted: Sun Sep 23, 2012 2:43 pm
by LKPettin2
MyBodyIsReady wrote:To kto jedzie na Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi?
Szkoda że takie rzeczy mnie mijają.

Re: The Polish thread

Posted: Sun Sep 23, 2012 6:18 pm
by stan423321
Niestety chwilowo mam takie problemy z serii OM NOM NOM, że OI OI OI... więc jakiekolwiek dodatkowe ruchy nie wchodzą w grę.

Szczerze mówiąc, odległość między Łodzią a Lublinem nie jest aż tak tragiczna. A już na pewno nie byłaby tragiczna, gdyby środków z siedemnastki nie przekierowano na piłkę nożną.

Re: The Polish thread

Posted: Mon Sep 24, 2012 7:21 pm
by LKPettin2
A ja bankrutem jestem xD

Re: The Polish thread

Posted: Sat Aug 21, 2021 10:56 pm
by Elite Piranha
I wonder if anyone has watched Rodzinka.pl. since apparently there is a Rayman poster in the kid's room and I can't find it.

Re: The Polish thread

Posted: Sun Aug 22, 2021 2:35 am
by Steo
I thought this thread was about furniture polish, never mind...

Re: The Polish thread

Posted: Sat Jul 30, 2022 12:16 pm
by Onmp314
Witam wszystkich. Jak się macie?

Re: The Polish thread

Posted: Wed Feb 04, 2026 10:39 pm
by Raynic
elooooo wszysczy

Re: The Polish thread

Posted: Thu Feb 05, 2026 4:51 pm
by Rsandee
BOBR KURWA, JA PIERDOLĘ JAKIE BYDLĘ

Re: The Polish thread

Posted: Fri Feb 13, 2026 8:43 pm
by Raynic
Musimy gadać częściej w tym threadzie!
Życze wszystkim dobre walentynki!

Re: The Polish thread

Posted: Fri Feb 13, 2026 9:00 pm
by Rsandee

Re: The Polish thread

Posted: Fri Feb 13, 2026 9:05 pm
by Raynic
bardzo smutne że jest age-restricted :fou:
Image

Re: The Polish thread

Posted: Fri Feb 13, 2026 9:08 pm
by Rsandee
Raynic wrote: Fri Feb 13, 2026 9:05 pm dzięki boże że jest age-restricted :fou:
Image
tak, bardzo smutne

Image

Re: The Polish thread

Posted: Fri Feb 13, 2026 9:24 pm
by Raynic
smutne...
ale możesz zainstalować wideo!
ja używam to 👉 https://v1.y2mate.nu/