„Rayman Origins” változatai közötti eltérés

Nincs szerkesztési összefoglaló
Címkék: Mobil szerkesztés Mobil web szerkesztés
Nincs szerkesztési összefoglaló
Címkék: Mobil szerkesztés Mobil web szerkesztés
7. sor: 7. sor:
'''PlayStation 3, Wii, Xbox 360:'''<br />
'''PlayStation 3, Wii, Xbox 360:'''<br />
[[File:United_States_of_America(USA).png|16px]] 15th November, 2011<br />
[[File:United_States_of_America(USA).png|16px]] 15th November, 2011<br />
[[File:European Union.png|16px]] 24th November, 2011<br />
[[Fájl:European Union.png|16px]] 24th November, 2011<br />
'''PlayStation Vita:'''<br />
'''PlayStation Vita:'''<br />
[[File:United_States_of_America(USA).png|16px]] 14th February, 2012<br />
[[File:United_States_of_America(USA).png|16px]] 14th February, 2012<br />
24. sor: 24. sor:
| besorolás = ?
| besorolás = ?
| százalék = ?
| százalék = ?
| játékmotor = [[UbiArt]]
}}
}}


A '''''Rayman Origins''''' egy 2 dimenziós (2D) platform, és a negyedik fő játék a [[Rayman (sorozat)|szériában]]. A címével ellentétben ez nem egy előzménye, hanem a folytatása a 3 játéknak. A [[Ubisoft]] a 2010-es E3-on jelentette be, és ez az első fő ''Rayman'' játék a ''[[Rayman Raving Rabbids]]'' óta. Ez az eredeti készítő, [[Michel Ancel]] visszatérését is jelenti, aki az 1999-es ''[[Rayman 2: The Great Escape]]'' óta nem készített újabb ''Rayman'' játékot. A ''Rayman Origins'' az első játék a szériában ami együttműködő (co-operative) többjátékos módot is tartalmaz, amelyet egyszerre akár négyen is élvezhetünk. A játék 2011 november 15-én jelent meg Észak-Amerikában, és november 24-én Európában PlayStation 3, Xbox 360 és Wii konzolokra.
A '''''Rayman Origins''''' egy 2 dimenziós (2D) platform, és a negyedik fő játék a [[Rayman (sorozat)|szériában]]. A címével ellentétben ez nem egy előzménye, hanem a folytatása a három játéknak. A [[Ubisoft]] a 2010-es E3-on jelentette be, és ez az első fő ''[[Rayman (sorozat)|Rayman]]'' játék a ''[[Rayman Raving Rabbids]]'' óta. Ez az eredeti készítő, [[Michel Ancel]] visszatérését is jelenti, aki az 1999-es ''[[Rayman 2: The Great Escape]]'' óta nem készített újabb ''Rayman'' játékot. A ''Rayman Origins'' az első játék a szériában ami együttműködő (co-operative) többjátékos módot is tartalmaz, amelyet egyszerre akár négyen is élvezhetünk. A játék 2011 november 15-én jelent meg Észak-Amerikában, és november 24-én Európában PlayStation 3, Xbox 360 és Wii konzolokra.


2012 februárjában megjelent egy PS Vita verzió, amely új dolgokat is tartalmazott például egy Szellem módot ([[Szellem mód]]), és az érintőképernyőt is használta. Ez a kiadás exkluzív gyűjthető tárgyakat is tartalmazott, ezek a [[Relikvia|Relikviák]], amelyek összegyűjtésével két Mozaik-képsor oldható fel a "[[Horkoló Fa]]"-nál. Ezek a képsorok [[Rayman]] és [[Globox]] (magyarban egyes fordításokban Gömböly) múltját mutatták be. A PC-s verzió 2012 március 29-én, a 3DS verzió pedig 2012 júniusában jelent meg.
2012 februárjában megjelent egy PS Vita verzió, amely új dolgokat is tartalmazott például egy Szellem módot ([[Szellem mód]]), és az érintőképernyőt is használta. Ez a kiadás exkluzív gyűjthető tárgyakat is tartalmazott, ezek a [[Relikvia|Relikviák]], amelyek összegyűjtésével két Mozaik-képsor oldható fel a "[[Horkoló Fa]]"-nál. Ezek a képsorok [[Rayman]] és [[Globox]] (magyarban egyes fordításokban Gömböly) múltját mutatták be. A PC-s verzió 2012 március 29-én, a 3DS verzió pedig 2012 júniusában jelent meg.