Photo Booth: Różnice pomiędzy wersjami
Adamek2008 (dyskusja | edycje) mNie podano opisu zmian Znacznik: visualeditor |
Oops |
||
| (Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Kroliki w budce.png|mały|320px|Screenshot z minigry]] | |||
'''Photo Booth''' - przedostatnia minigra w [[Europejskie gry|Europa]] z gry ''[[Rayman Raving Rabbids 2]]''. Jest dostępna tylko w wersji na Wii. | |||
Minigra zaczyna sie filmikiem w którym [[Kórliki|Kórlik]] wchodzi do budki zdięciowej, i próbuje sobie zrobić zdięcie, jednak nie udaje mu się to więc niszczy szkło w budke. Gracz używa kątrolera i porusza nim tak aby w odpowiednim momęcie krzesło było w samym środku obiektywu, ten gracz który zrobi sobie lepsze zdjęcie wygrywa. | Minigra zaczyna sie filmikiem w którym [[Kórliki|Kórlik]] wchodzi do budki zdięciowej, i próbuje sobie zrobić zdięcie, jednak nie udaje mu się to więc niszczy szkło w budke. Gracz używa kątrolera i porusza nim tak aby w odpowiednim momęcie krzesło było w samym środku obiektywu, ten gracz który zrobi sobie lepsze zdjęcie wygrywa. | ||
[[Kategoria:Minigry]] | [[Kategoria:Minigry]] | ||
[[Kategoria:Minigry z Rayman Raving Rabbids 2]] | [[Kategoria:Minigry z Rayman Raving Rabbids 2]] | ||