Przyszłość: Różnice pomiędzy wersjami

m 1 wersja
Santoji (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 1: Linia 1:
[[Plik:Stone_of_Thoughts.jpg|left|35px]]''Ten artykuł jest niewielki. Pomóż Rayman Wiki ,rozbudowując go!'''''                              [[Plik:320px-RM-PC-Future-Training-StartPosition.jpg|thumb|Początek wyścigu]]'''
{{Stub}}


''Przyszłość''''' '''jest to drugi bonusowy tor wyścigowy w [[Rayman M]].Ten tor zawiera wyłącznie tryb treningowy. Jego karajobraz w przeciwieństwie do głównych wyścigów które zostały wyposażone w motyw z [[Rayman 2: The Great Escape|Rayman 2]], ma szkielet 3D.
[[Plik:RM-PC-Future-Training-StartPosition.jpg|thumb|320px|Początek wyścigu]]
[[Kategoria:Poziomy]]
 
[[Kategoria:Krainy z gry Rayman m]]
'''Przyszłość''' drugi bonusowy tor wyścigowy w ''[[Rayman M]]''. Ten tor zawiera wyłącznie tryb treningowy. Jego krajobraz w przeciwieństwie do głównych wyścigów które zostały wyposażone w motyw z ''[[Rayman 2: The Great Escape|Rayman 2]]'', ma szkielet 3D.
[[Kategoria:Rayman M]]
 
<nowiki> </nowiki>Te szkielety należą do: [[Tily]], [[Rayman|Raymana]] ( również ubranego w strój agenta, co ciekawe nie dostępnego jako skórka, a jedynie widocznego podczas części ładowania się etapu ), oraz bliżej nieokreślonej postaci, lekko przypominającej zniekształconego Raymana. Występują tu również przyspieszacze, lecz o wiele jaśniejszym kolorze, niż te w zwyczajnych etapach, trampoliny- które również zostały poddane re- skinowi, żółte drabinki, ślizgawki, oraz nietypowy rodzaj przeszkody- różowa, poruszająca się ściana. Poziom jest dość krótki.[[Kategoria:Miejsca]]
Te szkielety należą do: [[Tily]], [[Rayman]]a (również ubranego w strój agenta, co ciekawe nie dostępnego jako skórka, a jedynie widocznego podczas części ładowania się etapu ) oraz bliżej nieokreślonej postaci, lekko przypominającej zniekształconego [[Rayman]]a. Występują tu również przyspieszacze, lecz o wiele jaśniejszym kolorze, niż te w zwyczajnych etapach, trampoliny, które również zostały poddane re- skinowi, żółte drabinki, ślizgawki, oraz nietypowy rodzaj przeszkody różowa poruszająca się ściana. Poziom jest dość krótki.
 
[[fr:Futur]]
[[en:Future]]
[[ru:Будущее]]
 
[[Kategoria:Miejsca z gry Rayman M]]