Zasadzka w windzie: Różnice pomiędzy wersjami

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Boomboleros7 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
Linia 10: Linia 10:
|place_next = [[Zawsze się znajdzie grubsza ryba]]
|place_next = [[Zawsze się znajdzie grubsza ryba]]
}}
}}
Zasadzka w windzie to 36 poziom z gry [[Rayman Legends]] i 7 z rozdziału [[20.000 Mil Podlumskiej Żeglugi]]. W tym poziomie poznajemy [[Rekinoludzie|rekinoludzi]] oraz trochę pływamy. Są tu również dwie windy w których atakują nas ropuchy. Mamy tutaj [[Niebieska rękawica|rekąwice]] do wykorzystania oraz [[Gumowa kaczuszka|trofeum]] do zdobycia.
 
Zasadzka w windzie to 36 poziom z gry ''[[Rayman Legends]]'' i 7 z rozdziału [[20.000 Mil Podlumskiej Żeglugi]]. W tym poziomie poznajemy [[Rekinoludzie|rekinoludzi]] oraz trochę pływamy. Są tu również dwie windy w których atakują nas ropuchy. Mamy tutaj [[Niebieska rękawica|rekąwice]] do wykorzystania oraz [[Gumowa kaczuszka|trofeum]] do zdobycia.


Jest to najdłuższy poziom w grze.
Jest to najdłuższy poziom w grze.
[[en:Elevator Ambush]]
[[ru:Засада на подъёмнике]]
[[Kategoria:Rayman Legends]]
[[Kategoria:Rayman Legends]]
[[Kategoria:Krainy z gry Rayman Legends]]
[[Kategoria:Krainy z gry Rayman Legends]]

Aktualna wersja na dzień 18:10, 8 sie 2019

Zasadzka w windzie
Nazwa poziomu Zasadzka w windzie
Oryginalna nazwa poziomu Elevator Ambush
Typ mroczny
Ilośc Małaków do uwolnienia 10
Rozdział 20.000 Mil Podlumskiej Żeglugi
Typ Małaka Wodny
Poprzedni poziom Dojo, mistrz z Shaolin
Następny poziom Zawsze się znajdzie grubsza ryba

Zasadzka w windzie to 36 poziom z gry Rayman Legends i 7 z rozdziału 20.000 Mil Podlumskiej Żeglugi. W tym poziomie poznajemy rekinoludzi oraz trochę pływamy. Są tu również dwie windy w których atakują nas ropuchy. Mamy tutaj rekąwice do wykorzystania oraz trofeum do zdobycia.

Jest to najdłuższy poziom w grze.