RayWiki:VisualEditor: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 3: | Linia 3: | ||
w celu ułatwienia pracy mniej zapoznanym z kodowaniem wiki edytorom, zainstalowaliśmy edytor wizualny ([https://pl.wikipedia.org/wiki/WYSIWYG WYSIWYG]). | w celu ułatwienia pracy mniej zapoznanym z kodowaniem wiki edytorom, zainstalowaliśmy edytor wizualny ([https://pl.wikipedia.org/wiki/WYSIWYG WYSIWYG]). | ||
Możecie go włączyć na stronie "Preferencje > Edycja > Uaktywnij | Możecie go włączyć na stronie "Preferencje > Edycja > Uaktywnij edytor wizualny" i oglądać skutki swoich zmian podczas ich dokonywania. | ||
Zaawansowanym użytkownikom odradzamy korzystanie z tej opcji; kod wiki jest prosty i bardziej wielofunkcyjny od możliwości edytora wizualnego. Poza tym kod generowany przez ówże edytor jest bardziej pogmatwany od kodu napisanego ręcznie (co można sprawdzić, czytając kod różnych artykułów). | Zaawansowanym użytkownikom odradzamy korzystanie z tej opcji; kod wiki jest prosty i bardziej wielofunkcyjny od możliwości edytora wizualnego. Poza tym kod generowany przez ówże edytor jest bardziej pogmatwany od kodu napisanego ręcznie (co można sprawdzić, czytając kod różnych artykułów). | ||
Aktualna wersja na dzień 21:52, 12 sty 2016
Drodzy polskojęzyczny fani,
w celu ułatwienia pracy mniej zapoznanym z kodowaniem wiki edytorom, zainstalowaliśmy edytor wizualny (WYSIWYG).
Możecie go włączyć na stronie "Preferencje > Edycja > Uaktywnij edytor wizualny" i oglądać skutki swoich zmian podczas ich dokonywania.
Zaawansowanym użytkownikom odradzamy korzystanie z tej opcji; kod wiki jest prosty i bardziej wielofunkcyjny od możliwości edytora wizualnego. Poza tym kod generowany przez ówże edytor jest bardziej pogmatwany od kodu napisanego ręcznie (co można sprawdzić, czytając kod różnych artykułów).
Mamy nadzieję, że edytor się wam spodoba.
Zespół RayWiki