Palm beach: Różnice pomiędzy wersjami

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Santoji (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Santoji (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 1: Linia 1:
[[Plik:PalmBeachPC.jpg|320px|thumb]]
[[Plik:PalmBeachPC.jpg|320px|thumb]]


'''Palm beach''' – jest jedna z aren (tryb bitwy) w grze ''[[Rayman M]]''. Znajduje się tam most, kilka skałek oraz dwie trampoliny, jedną można doskoczyć do [[Generatory|złotego generatora]] znajdującego się na jednej z półek skalnych. Jak na plażę przystało, jest tam dużo piachu oraz błękitnej wody. Pomijając to, swoim wyglądem przypomina niektóre hawajskie plaże. Wydaje się świetnym miejscem na wakacje.
'''Palm beach''' – jedna z aren (tryb bitwy) w grze ''[[Rayman M]]''. Znajduje się tam most, kilka skałek oraz dwie trampoliny, jedną można doskoczyć do [[Generatory|złotego generatora]] znajdującego się na jednej z półek skalnych. Jak na plażę przystało, jest tam dużo piachu oraz błękitnej wody. Pomijając to, swoim wyglądem przypomina niektóre hawajskie plaże. Wydaje się świetnym miejscem na wakacje.


[[fr:Palm Beach‎]]
[[fr:Palm Beach‎]]

Wersja z 20:44, 22 gru 2022

Palm beach – jedna z aren (tryb bitwy) w grze Rayman M. Znajduje się tam most, kilka skałek oraz dwie trampoliny, jedną można doskoczyć do złotego generatora znajdującego się na jednej z półek skalnych. Jak na plażę przystało, jest tam dużo piachu oraz błękitnej wody. Pomijając to, swoim wyglądem przypomina niektóre hawajskie plaże. Wydaje się świetnym miejscem na wakacje.