Michu0204 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 20: Linia 20:
*W japońskiej wersji gry, nie jest fioletowy, tylko zielony, ponieważ [[Ubisoft]] uważało że fiolet w Japonii to kolor śmierci, a tak na prawdę symbolizuje tam bogactwo i dostatek.
*W japońskiej wersji gry, nie jest fioletowy, tylko zielony, ponieważ [[Ubisoft]] uważało że fiolet w Japonii to kolor śmierci, a tak na prawdę symbolizuje tam bogactwo i dostatek.


{|
<gallery widths="320px" heights="240px">
|-
R2TGE PC-Sssssam.jpg
| [[Plik:R2TGE PC-Sssssam.jpg|thumb|320px]]
RR-PS2-Japanese-Sssssam.JPG|Ssssam w japońskiej wersji ''[[Rayman Revolution]]'' jest zielony.
| [[Plik:RR-PS2-Japanese-Sssssam.JPG|thumb|320px|Ssssam w japońskiej wersji ''[[Rayman Revolution]]'' jest zielony.]]
Sam Cameo R3.JPG|Rzeźba Sssssama w [[Rezydencja Razoffa|Rezydencji Razoffa]] w ''[[Rayman 3]]''.
|-
</gallery>
| [[Plik:Sam Cameo R3.JPG|thumb|right|320px|Rzeźba Sssssama w [[Rezydencja Razoffa|Rezydencji Razoffa]] w ''[[Rayman 3]]''.]]
| [[Plik:,kuseofiaaiptyfipa.jpg|thumb|left|[[Klatki|Klatka]] z Ssssamem.]]
|}


[[fr:Sssssam]]
[[fr:Sssssam]]