Azkartan (dyskusja | edycje)
To na dole to mógłby ktoś przetłumaczyć z angielskiej RayWiki? Bo ja nie za bardzo ogarniam ;_;
Azkartan (dyskusja | edycje)
grrrrrrr
Linia 6: Linia 6:
* W sekretnym pomieszczeniu, przed walką z [[Reflux|Refluksem]], gdzie znajdują się również inne wycofane postacie.
* W sekretnym pomieszczeniu, przed walką z [[Reflux|Refluksem]], gdzie znajdują się również inne wycofane postacie.
* W na arenie, na której walczymy z Hood Stomperem, widoczny jest jego plakat.
* W na arenie, na której walczymy z Hood Stomperem, widoczny jest jego plakat.
* Na ekranie wczytywania Windowsowej wersji beta Raymana 3.
* Na ekranie wczytywania Windowsowej wersji demo Raymana 3.


<table>
<table>