Boomboleros7 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Boomboleros7 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 1: Linia 1:
[[Plik:Commando-Arcade-R3HH-PC-TitleScreen.jpg|thumb|320px|Początek pierwszej planszy]]
[[Plik:Commando-Arcade-R3HH-PC-TitleScreen.jpg|thumb|320px|Początek pierwszej planszy]]


Jest to ostatnia gra do odblokowania w grze ''[[Rayman 3]]''.
'''Komandos''' (ang. '''Commando''') to poziom bonusowy w grze ''[[Rayman 3]]''.


W tym poziomie biegamy [[Razoff]]em po ścieżce walcząc po drodze z mroklumami. Są tu 3 plansze a na końcu każdej walczymy z bossami.
W tym poziomie biegamy [[Razoff]]em po ścieżce walcząc po drodze z mroklumami. Są tu 3 plansze a na końcu każdej walczymy z bossami.