Anguish Lagoon: Różnice pomiędzy wersjami

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
 
Linia 55: Linia 55:
 
[[de:Lagune der Angst]]
 
[[de:Lagune der Angst]]
 
[[it:Laguna della Paura]]
 
[[it:Laguna della Paura]]
 +
[[es:El Lago de la Angustia]]
  
 
[[Kategoria:Poziomy]]
 
[[Kategoria:Poziomy]]

Aktualna wersja na dzień 17:38, 6 paź 2019

Anguish Lagoon
Rayman na śliwce
Świat The Dream Forest
Typ Leśny
Liczba klatek 7
Boss Bzzit
Wrogowie Livingstony, Antitoony, Łowcy
Poprzedni Pink Plant Woods
Następny The Swamps of Forgetfulness

Anguish Lagoon (dosł. Laguna Udręki) to drugi poziom w Lesie Marzeń w grze Rayman. Składa się z 4 części. Bossem tego poziomu jest Bzzit. W czwartej części Rayman otrzymuje moc chwytania się krawędzi.

Część 1

To bardzo krótka część, ale znajduje się w niej 5 Klatek. Wszystkie możemy zdobyć tylko po uzyskaniu mocy chwytania się szkarłatnych Lumsów.

Część 2

Rayman walczy z Bzzitem.

W tej części Rayman musi zeskoczyć ze wzgórza. Na dole będzie walczył z Bzzitem. Kiedy Bzzit zostanie pokonany zacznie płakać, z Rayman będzie go pocieszał i szybko zaprzyjaźnią się ze sobą. Rayman w skoczy na Bzzita i w 3 części będziemy musieli na nim latać.

Część 3

DosBziiit.png

Teraz Rayman leci na Bzzicie podczas gdy w powietrzu może strzelać swoją pięścią. Jedynie w wersji Atari Jaguar Bzzit do obrony używa swojego żądła.

W wersji Atari Jaguar istnieje ciąg Tingów, które tworzą numery 1,3,6 i 4.Właściwie jest to zakodowana wiadomość, jeśli te cyfry zostaną wpisane na klawiaturze tej konsoli zostanie uruchomiona Minigra Breakout.

Część 4

BetillaAccrochage.png

Jest to ostatnia część poziomu. Tutaj dostajemy od Betilli moc chwytania się krawędzi.

Ciekawostki

  • W wersji Atari Jaguar w części trzeciej istnieje ciąg tingów, które tworzą numery 1,3,6 i 4. Właściwie jest to zakodowana wiadomość, jeśli te cyfry zostaną wpisane na klawiaturze tej konsoli zostanie uruchomiona Minigra Breakout.