Clearleaf Falls: Różnice pomiędzy wersjami

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 11: Linia 11:
 
}}
 
}}
  
Jest to trzeci poziom z gry ''[[Rayman: Hoodlums Revenge]]''. Pojawia się tu pierwsza puszka w grze czyli Turbokopter (Kolor niebieski). Za pomocą niebieskich lumów można sobie powiekszyć czas. W wodzie roi się od [[Pirania|piranii]], a na wyspach od [[Osiłek|Osiłków]] i [[Żarłak]]ów. Używamu tu bardzo często turbokoptera ponieważ przelatujemy nad wodą.
+
Jest to trzeci poziom z gry ''[[Rayman: Hoodlums' Revenge]]''. Pojawia się tu pierwsza puszka w grze czyli Turbokopter (Kolor niebieski). Za pomocą niebieskich lumów można sobie powiekszyć czas. W wodzie roi się od [[Pirania|piranii]], a na wyspach od [[Osiłek|Osiłków]] i [[Żarłak]]ów. Używamu tu bardzo często turbokoptera ponieważ przelatujemy nad wodą.
  
 
{{RHRWorlds}}
 
{{RHRWorlds}}

Wersja z 03:37, 3 kwi 2015

Clearleaf Falls
RHRClearleafFalls.png
Poprzednik Las Czystoliść (Rayman: Hoodlums' Revenge)
Następca Piekielna Maszyna
Typ leśny
Liczba klatek 4
Liczba poziomów 1
Typ Małaka Nookins i Tufkin
Wymagana liczba punktów na uśmiech Murfy'ego 19000
Maksymalny wynik ?

Jest to trzeci poziom z gry Rayman: Hoodlums' Revenge. Pojawia się tu pierwsza puszka w grze czyli Turbokopter (Kolor niebieski). Za pomocą niebieskich lumów można sobie powiekszyć czas. W wodzie roi się od piranii, a na wyspach od Osiłków i Żarłaków. Używamu tu bardzo często turbokoptera ponieważ przelatujemy nad wodą.