Kamienie Ly: Różnice pomiędzy wersjami

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m (1 wersja)
 
Linia 1: Linia 1:
Jest to miejsce bardzo podobne do: [[Dom Ly]]. Możemy u [[Ly]] wymieniać uwolnione z klatek niebieskie stworki za minigierki. W każdej minigierce można zobaczyć czerwone [[Lumy]] . 10 stworków = 1 minigierka. Minigierek tych jest 8, między innymi: Wyzwanie Rollercoaster, Skakanie, Narty wodne z [[Sssssam]]em, 2 wyścigi, Wyzwanie Szkarłatnych lumów, Trampoliny i [[Dogfight]]. Takie miejsca występują tylko w [[Rayman Revolution]].
+
[[Plik:RR-PS2-Ly'sStele.jpg|thumb|320px]]
 +
 
 +
Jest to miejsce bardzo podobne do: [[Dom Ly]]. Możemy u [[Ly]] wymieniać uwolnione z klatek niebieskie stworki za minigierki. W każdej minigierce można zobaczyć czerwone [[Żółte Lumy|Lumy]]. 10 stworków = 1 minigierka. Minigierek tych jest 8, między innymi: Wyzwanie Rollercoaster, Skakanie, Narty wodne z [[Sssssam]]em, 2 wyścigi, Wyzwanie [[Szkarłatne Lumy|Szkarłatnych Lumów]], Trampoliny i [[Dogfight]]. Takie miejsca występują tylko w ''[[Rayman Revolution]]''.
 +
 
 +
[[fr:Stèle de Ly]]
 +
[[en:Ly's Stele]]
 +
[[hu:Ly Köve]]
 +
 
 
[[Kategoria:Rayman 2]]
 
[[Kategoria:Rayman 2]]
 
[[Kategoria:Rayman Revolution]]
 
[[Kategoria:Rayman Revolution]]

Aktualna wersja na dzień 18:26, 26 mar 2015

RR-PS2-Ly'sStele.jpg

Jest to miejsce bardzo podobne do: Dom Ly. Możemy u Ly wymieniać uwolnione z klatek niebieskie stworki za minigierki. W każdej minigierce można zobaczyć czerwone Lumy. 10 stworków = 1 minigierka. Minigierek tych jest 8, między innymi: Wyzwanie Rollercoaster, Skakanie, Narty wodne z Sssssamem, 2 wyścigi, Wyzwanie Szkarłatnych Lumów, Trampoliny i Dogfight. Takie miejsca występują tylko w Rayman Revolution.