Otoczony i niebezpieczny: Różnice pomiędzy wersjami

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Linia 10: Linia 10:
 
|place_next = [[Piekło uciekło]]}}
 
|place_next = [[Piekło uciekło]]}}
  
'''Otoczony i niebezpieczny'''(ang. '''Swarmed Dangerous''')- poziom z gry ''[[Rayman Legends]]''. Głównie uciekamy tu przed [[Mroczne Stworzenia|Mrocznymi Stworzeniami]]. Są tu także jeszcze inni wrogowie m.in. minotaury i wielki minotaur. Większość tego poziomu to obszary w skalisku oraz część to pałace. Jest drugi poziom w którym mamy okazje poznać dużego minotaura. Kraina jest położona nad jądrem planety. Teren jest mroczny i niebezpieczy przez dużą ilość mrocznych stworzeń.
+
'''Otoczony i niebezpieczny''' (ang. '''Swarmed Dangerous''')- poziom z gry ''[[Rayman Legends]]''. Głównie uciekamy tu przed [[Mroczne Stworzenia|Mrocznymi Stworzeniami]]. Są tu także jeszcze inni wrogowie m.in. minotaury i wielki minotaur. Większość tego poziomu to obszary w skalisku oraz część to pałace. Jest drugi poziom w którym mamy okazje poznać dużego minotaura. Kraina jest położona nad jądrem planety. Teren jest mroczny i niebezpieczy przez dużą ilość mrocznych stworzeń.
  
 
[[en:Swarmed and Dangerous]]
 
[[en:Swarmed and Dangerous]]

Wersja z 15:46, 17 mar 2015

Otoczony i niebezpieczny
Swarmedanddangerous.png
Nazwa poziomu Otoczony i niebezpieczny
Oryginalna nazwa poziomu Swarmed & Dangerous.png
Typ Mroczny
Ilośc Małaków do uwolnienia 10
Rozdział Olimpus Maximus
Typ Małaka Grecki Małak
Poprzedni poziom W powietrzu czuć wolność
Następny poziom Piekło uciekło

Otoczony i niebezpieczny (ang. Swarmed Dangerous)- poziom z gry Rayman Legends. Głównie uciekamy tu przed Mrocznymi Stworzeniami. Są tu także jeszcze inni wrogowie m.in. minotaury i wielki minotaur. Większość tego poziomu to obszary w skalisku oraz część to pałace. Jest drugi poziom w którym mamy okazje poznać dużego minotaura. Kraina jest położona nad jądrem planety. Teren jest mroczny i niebezpieczy przez dużą ilość mrocznych stworzeń.