Otwórz menu główne
Pink jest niemy i bojaźliwy.Dzięki odrobinie cierpliwości możesz się nauczyć porozumiewać z tym królikiem i rozumieć,co mówi.Na przykład,aby powiedzieć w jego języku "Hej kolego!Co słychać?",musisz odpalić pocisk z naprowadzaniem.(Prawdę mówiąc "Hej kolego!Co słychać?" to jedyna rzecz,która Pink potrafi powiedzieć)
—Informacja z instrukcji, Rayman: Szalone Kórliki
Niegrzeczny,niegrzeczny Rayman! Myślisz,że możesz ośmieszać mnie w ten sposób? Zamierzam rozerwać cię na kawałki moją nową zabawką
—Pink, Rayman: Szalone Kórliki


Pinkkórlik występujący w Rayman: Szalone Kórliki. Piątego dnia niewoli Raymana został pokonany przez niego jego własnymi pociskami. Wystąpił też w ostatnim poziomie. Nie poruszał się samodzielnie-używał do tego czterech metalowych kończyn.

Pink
Pink Rabbid in robot.jpg
Kraina pochodzenia Rozdroże Marzeń
Płeć Męska
Kolor oczu Czarne
Rasa Kórlik
Charakter Zły
Umiejętności, broń Rakiety samonaprowadzające,tarcza energetyczna
Obecny status nieznany
Energia 6 HP

Biografia

Nieznane są losy Pinka przed Rayman: Szalone Kórliki. Poznajemy go dopiero piątego dnia niewoli Raymana. Pościg za Pinkiem trwał aż do zawalonej ściany jakiegoś budynku. Tam Rayman pokonał Pinka, odbijając w jego stronę samonaprowadzające pociski kórlika. Wybuch kórlika doprowadził do uwolnienia dziecka Globoxa. Pink pojawił się również w ostatnim poziomie. Był tam obiegany przez Robo-Kórliki. Tym razem używa innego pojazdu kroczącego, gdyż wcześniejszy uległ zniszczeniu, podczas walki z Raymanem.

Ciekawostki

  • "Pink" to z angielskiego różowy. Prawdopodobnie dlatego że na GBA jest różowy.
  • W wersji Rayman Raving Rabbids na GBA, Pink nie porusza się w żadnej machinie kroczącej, tylko używa wielkiego mechanicznego Antitoona.
  • Łacińska nazwa Pinka to Robotus Pinkus.
 
Pink, w wersji na GBA.