Pink

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Pink jest niemy i bojaźliwy.Dzięki odrobinie cierpliwości możesz się nauczyć porozumiewać z tym królikiem i rozumieć,co mówi.Na przykład,aby powiedzieć w jego języku "Hej kolego!Co słychać?",musisz odpalić pocisk z naprowadzaniem.(Prawdę mówiąc "Hej kolego!Co słychać?" to jedyna rzecz,która Pink potrafi powiedzieć)
—Informacja z instrukcji, Rayman: Szalone Kórliki
Niegrzeczny,niegrzeczny Rayman! Myślisz,że możesz ośmieszać mnie w ten sposób? Zamierzam rozerwać cię na kawałki moją nową zabawką
—Pink, Rayman: Szalone Kórliki


Pink
Pink Rabbid in robot.jpg
Kraina pochodzenia Rozdroże Marzeń
Płeć Męska
Kolor oczu Czarne
Rasa Kórlik
Charakter Zły
Umiejętności, broń Rakiety samonaprowadzające,tarcza energetyczna
Obecny status nieznany
Energia 6 HP

Pinkkórlik występujący w Rayman: Szalone Kórliki. Piątego dnia niewoli Raymana został pokonany przez niego jego własnymi pociskami. Wystąpił też w ostatnim poziomie. Nie poruszał się samodzielnie-używał do tego czterech metalowych kończyn.

Biografia

Nieznane są losy Pinka przed Rayman: Szalone Kórliki. Poznajemy go dopiero piątego dnia niewoli Raymana. Pościg za Pinkiem trwał aż do zawalonej ściany jakiegoś budynku. Tam Rayman pokonał Pinka, odbijając w jego stronę samonaprowadzające pociski kórlika. Wybuch kórlika doprowadził do uwolnienia dziecka Globoxa. Pink pojawił się również w ostatnim poziomie. Był tam obiegany przez Robo-Kórliki. Tym razem używa innego pojazdu kroczącego, gdyż wcześniejszy uległ zniszczeniu, podczas walki z Raymanem.

Ciekawostki

  • "Pink" to z angielskiego różowy. Prawdopodobnie dlatego że na GBA jest różowy.
  • W wersji Rayman Raving Rabbids na GBA, Pink nie porusza się w żadnej machinie kroczącej, tylko używa wielkiego mechanicznego Antitoona.
  • Łacińska nazwa Pinka to Robotus Pinkus.
Pink, w wersji na GBA.