RaySaves

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.
Logo witryny

RaySaves to witryna internetowa założona w kwietniu 2013 roku przez RoboticTeensie, użytkownika forum RPC. Pozwala na bardzo łatwe zdobycie zapisów gry do gier z serii Rayman, takich jak Rayman czy Rayman 3: Hoodlum Havoc. Sęk w tym, iż otrzymujemy stany gier z dowolnego rozdziału (np. Las Czystoliść, Wieża Leptysa) z wyzerowanym (bez zdobytych żadnych punktów) licznikiem. To świetne rozwiązanie, gdy utracimy dany zapis, a my nie mamy ochoty przechodzić danych fragmentów od nowa, tym samym mając na koncie punkty zebrane przez kogoś innego, co nie daje satysfakcji. Oprócz tego, w stanach gry udostępnionych za darmo do pobrania, zostały uratowane wszystkie Małaki z klatek, co za tym idzie możemy zagrać we wszystkie bonusowe mini-gierki.

Na stronie napisane są instrukcje (gdzie wkleić itd.) prostej czynności, sprawiającej radość. Nie napotkamy żadnych przeszkód przy chęci pobrania.

Łącze internetowe (link)

j.mp/raysaves