Wietrzny potwór: Różnice pomiędzy wersjami

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m
Linia 12: Linia 12:
 
|villain_image = [[Plik:RL-Wind-Monster.png|400px]]}}
 
|villain_image = [[Plik:RL-Wind-Monster.png|400px]]}}
  
'''Wietrzne Potwory''' - wrogowie z gry Rayman Legends. Występują w rozdziale [[Zakumkana historia]]. Nie możemy ich pokonać, lecz możemy ich wykorzystać, aby dostać się wyżej. Mimo iż występują mało razy w grze są bardzo użyteczni. Jedyny sposób, aby ich zaatakować to użyć Murfiego, który sprawi, żę potwór będzie tworzyć wiatr, który pomoże nam się dostać wyżej. Możemy ich tylko ukłuć w oko.
+
'''Wietrzne Potwory''' - wrogowie z gry ''[[Rayman Legends]]''. Występują w rozdziale [[Zakumkana historia]]. Nie możemy ich pokonać, lecz możemy ich wykorzystać, aby dostać się wyżej. Mimo iż występują mało razy w grze są bardzo użyteczni. Jedyny sposób, aby ich zaatakować to użyć Murfiego, który sprawi, żę potwór będzie tworzyć wiatr, który pomoże nam się dostać wyżej. Możemy ich tylko ukłuć w oko.
  
 
[[Kategoria:Wrogowie]]
 
[[Kategoria:Wrogowie]]

Wersja z 16:55, 16 mar 2015

Wietrzny Potwór
400px
Kraina pochodzenia 200px

Na wysokich obrotach

Płeć Mężczyzna
Kolor oczu czarne
Rasa Potwory
Charakter Zły
Umiejętności, broń Kolce
Obecny status Żyją
Energia Neutralny

Wietrzne Potwory - wrogowie z gry Rayman Legends. Występują w rozdziale Zakumkana historia. Nie możemy ich pokonać, lecz możemy ich wykorzystać, aby dostać się wyżej. Mimo iż występują mało razy w grze są bardzo użyteczni. Jedyny sposób, aby ich zaatakować to użyć Murfiego, który sprawi, żę potwór będzie tworzyć wiatr, który pomoże nam się dostać wyżej. Możemy ich tylko ukłuć w oko.