Rabbids Go Home (DS)
Rabbids Go Home (DS) to wersja 2D platformowej gry Rabbids Go Home, wydana na konsolę Nintendo DS. W przeciwieństwie do pierwowzoru, ma wiele różnic. Celem gry jest umożliwienie Kórlikom dostania się na Księżyc. By tego dokonać, Kórliki zbierają ludzkie rzeczy i kolekcjonują je na wielkim stosie, z którego zamierzają dosięgnąć Księżyca. Muszą także odpierać ataki tzw. Werminatorów, którzy chcą za wszelką cenę odzyskać skradzione przedmioty.
| Rabbids Go Home (DS) | ||
|---|---|---|
| Wydawca | Ubisoft | |
| Producent | Ubisoft Studios | |
| Projektant | Michel Ancel | |
| Data wydania | 6 listopada 2009 (EU) | |
| Gatunek | Platformowa | |
| Tryb gry | Jednoosobwy | |
| Platformy | DS | |
| Klasyfikacje wiekowe | PEGI: 7+ | |
| Wersja językowa | Angielska | |
„Official Nintendo Magazine” (Oficjalny Magazyn Nintendo) ocenił wersję gry na Nintendo DS jako bardzo słabą, w porównaniu do wersji na Wii - gra zyskała tylko 40%. Dodano, że tylko przerywniki filmowe były jedyną dobrą rzeczą w grze.