Raving Rabbids: Alive and Kicking

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Raving Rabbids: Alive and Kicking
Boxart RRAeK.jpg
Wydawca Ubisoft
Producent Ubisoft Paris, Ubisoft Milan

Projektant Michel Ancel

Data wydania 01 listopad 2011
Gatunek Party
Tryb gry Slinle-MultiPlayer
Platformy Xbox 360(Kinect)
Klasyfikacje wiekowe Pegi 12+
Wersja językowa z polskimi napisami

Raving Rabbids: Alive and Kicking (pol. Rabbids Na Żywo i w Kolorze) to kolekcja  minigier dla maksymalnie czterech graczy, przeznaczona wyłącznie dla posiadaczy xboksowego kontrolera ruchu Kinect.

Raving Rabbids: Alive and Kicking to typowa grą imprezowa mogąca uatrakcyjnić weekendowe spotkania ze znajomymi lub przyjaciółmi. W oferowanych przez nią krótkich mini-grach, które mają wyjątkowo klarowne zasady i intuicyjne sterowanie, może uczestniczyć maksymalnie czterech graczy. Dzięki prostocie zabawy, nawet osoby nieobyte z konsolami będą w stanie rywalizować z doświadczonymi weteranami FPS-ów.

W odróżnieniu od poprzednich odsłon wydawanych na konsolę, Wii, Raving Rabbids: Alive and Kicking nie korzysta z żadnych fizycznych kontrolerów, takich jak pad. Dzięki kamerze Kinecta, gra śledzi nasze  ruchy, przez co sami stajemy się postaciami uczestniczącymi w rozgrywce, a nasz pokój polem gry.

Jedną z umieszczonych w zestawie mini-gier jest na przykład zabawa w dopasowywanie kształtów. Cztery osoby muszą ustawić się przed kamerą w taki sposób, by ich połączone i widoczne na ekranie sylwetki idealnie wpasowały się w wyznaczony obszar. Kształtem tym może być zarówno fantazyjna figura geometryczna jak i rysunek ufo. Jeżeli uda się nam wytrzymać w oczekiwanej od nas pozycji przez kilka sekund, konsola robi wspólne zdjęcie wszystkim uczestnikom zabawy, które można wysłać następnie chociażby na Facebooku.

wykorzystuje: Kinect

Fabuła

Kórliki próbują znów opanować świat ale potrzebują więcej Kórlików. Więc Kórlik nałkowiec połącza krowe z Kórlikiem i dzięki temu tworzy armie Kórlików. Szykuje się na atak na ziemie z rozkazu szefa Kórlików. A inwazja zaczyna się w twoim pokoju.

Ciekawostki

  • Istnieje także wersja Polska tej gry nazywa się Rabbids Na Żywo i w Kolorze.
  • Mini - gry podzilone są na trzy kategorie, m.in. zewnętrzne, domowe i kreskówkowe.

Screeny (Galeria)