Użytkownik:Nve
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Cześć.
Moja zbiory
Gry, które posiadam
- Rayman (Uplay)
- Rayman 2 (polska wersja PC, Uplay) (ukończony)
- Rayman 3 (polska wersja PC) (ukończony)
- Rayman M (polska wersja PC) (ukończony)
- Rayman Raving Rabbids (polska wersja PC) (ukończony)
- Rayman Raving Rabbids 2 (polski port PC, część 2) (ukończony)
- Rayman Origins (polska wersja PC) (ukończony)
- Rayman Legends (polska wersja PC) (ukończony)
- Rabbids Go Home (polski port PC, część 1, 2, 3, 4) (ukończony)
- Rabbids: Alive & Kicking
Gry, w które grałem
- Rayman 3 (GBA) (ukończony)
- Rayman Raving Rabbids (GBA) (ukończony)
- Rayman (PSX) (ukończony)
- Rayman 2 Revolution (ukończony)
- Rayman 2 (PSX) (ukończony)
- Rayman Rush (ukończony)
- Rayman (GBC)
- Rayman: Hoodlums' Revenge
- Rayman Arena (GameCube, Xbox)
- Rayman Raving Rabbids 2 (emulator Wii)
O mnie
Zainteresowania: Historia, komputery, programowanie, wiele różnych rzeczy.
Lubię grać w szachy.