„Nimfa” változatai közötti eltérés
Nincs szerkesztési összefoglaló |
Nincs szerkesztési összefoglaló |
||
| 2. sor: | 2. sor: | ||
|- | |- | ||
|colspan="3" style="color:white;text-align:center;background-color:#AA0000;font-weight:bold;font-size:150%; height:30px; max-height:55px;"| ''' | |colspan="3" style="color:white;text-align:center;background-color:#AA0000;font-weight:bold;font-size:150%; height:30px; max-height:55px;"| '''Nimfa''' | ||
|- <includeonly>{{#if:{{{image|}}}||class="hiddenStructure"}}</includeonly> | |- <includeonly>{{#if:{{{image|}}}||class="hiddenStructure"}}</includeonly> | ||
A lap 2011. december 20., 17:33-kori változata
| Nimfa | ||
| Oldal | Jó | |
|---|---|---|
| Szerepelnek | Rayman, Rayman Origins, | |
| Nem | ||
| Faj | Nymph; Tündér | |
| Státusz | Rayman létrehozói | |
A Nimfák-ek a tündérek egy csoportja, akik a Rayman szériában szerepelnek. A legelső megjelenésüket a Rayman Origins-ban tették, kivéve a vezért nymph-et, Betillát aki már az első Rayman játékban is szerepelt; a nymphek az ő lánytestvérei.
A Rayman Origins-ben Betilla egy kőkörnél levitálva, a holdfényeket egy gömbbé keveri, és létrehozza Rayman-t. Ez a játék magyarázatot ad arra is, hogy Rayman azért született testrészek nélkül, mert a Nimfák elvesztették az erejükek. Az "újszülött" pedig, rakoncátlan, fegyelmezetlen, és fürge. Hamar megismerkedik Globoxxal és elindulnak az első kalandjukra.
Rayman születésének a történetét Betilla mesélte el a Rayman Origins bemutató videójában, ahol érdekes módon ő sem tudta, hogy tulajdonképpen milyen lényt hozott létre. Először embernek, majd zöldségnek, végül pedig izébizének.
Nimfák listája
- A vezér Nimfa, Betilla
- Holly Luya, a Zene Nimfa
- Edith Up, a Fény Nimfa
- Annetta Fish, az Óceán Nimfa
- Helena Handbasket, a Hegy Nimfa
- Big Mama, a Gonosz Nimfa

