Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
|
|
| (Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) |
| Linia 1: |
Linia 1: |
| [[Plik:GBC 7.PNG|frame|Rayman spotyka Bad Raymana]] | | #REDIRECT [[Arcane Forest]] |
| | |
| '''Łukowy Las '''jest to siódmy i ostatni świat przed ostateczną walką z Panem Mrocznym z [[Rayman 1 GBC|Rayman 1 (GBC)]]. Ten poziom był częściowo taki sam jak Puszcza Snu Rayman 1, ale pod silnym wpływerm poziomów z [[Rayman 2]]. Świat ma muzyke z Rayman 2. Jest las pełen kolców są tam również śliskie i czerwone Kolczaste Kule. Świat jest podzielony na cztery części, pierwsze dwa są noramlne a dwa ostatnie zawierają wyzwania nasłane na nas przez Pana Mrocznego. Na samym końcu poziomu Rayman walczy z ostatnim bossem czyli z Panem Mrocznym.
| |
| | |
| [[Plik:GBC 9.PNG|frame|Ruchy Raymana są odwrócone]]
| |
| | |
| ==Krypta Bad Raymana==
| |
| | |
| Na początku Bad Rayman będzie gonić Raymana. Tak jak w originale naśladuje każdy ruch Raymana, a jego dotyk sprawia że Rayman ginie na miejscu. Jednak w przeciwieństwie do Rayman 1, nie ma sposobu żeby go zabić. Jednak ta walka polega na skakaniu po kolcach we właściwym czasie. W tej części nie ma klatki.
| |
| | |
| [[Plik:GBC 76.PNG|frame|Pan Mroczny stoi przed Raymanem]]
| |
| | |
| ==Zamieszane Sterowanie==
| |
| | |
| Poziom ten jest również żbliżony do originały. W tym etapie kontrolki są odwrócone, sztrzałka w lewo to ruch w prawo, a ruch w prawo to ruch w lewo. Jest jedna klatka w poziomie.
| |
| | |
| ==Ostateczne Starcie==
| |
| | |
| W ostatniej części poziomu, [[Rayman ]]wreszcie dociera do Pana Mrocznego i musi go pokonać (walka jest podobna do tej w originale).
| |
| | |
| [[Kategoria:Poziomy]]
| |
| [[Kategoria:Światy]]
| |
| [[Kategoria:Krainy]]
| |
| [[Kategoria:Lasy]]
| |
Aktualna wersja na dzień 09:50, 27 mar 2019