Zupełnie jak w dżungli...: Różnice pomiędzy wersjami

Nve (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Added language links
 
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 14: Linia 14:
}}
}}


'''Zupełnie jak w dżungli...''' - pierwszy poziom [[Pokręcona Dżungla|Pokręconej Dżungli]], pierwszego świata w grze ''[[Rayman Origins]]''. W tym poziomie bohaterowie spotykają [[Betilla|wróżkę Betillę]], którą muszą uratować przed [[Antytun|Mroktrunem]]. Jako poziom samouczkowy, nie zawiera on żadnych sekretnych obszarów z [[klatka]]mi [[Elektrun]]ów ani [[Puchar Szybkości|wyzwania czasowego]], i nie pojawia się w obrazie [[Powrót do Origins]] w grze ''[[Rayman Legends]]''.
'''Zupełnie jak w dżungli...''' pierwszy poziom [[Pokręcona Dżungla|Pokręconej Dżungli]], pierwszego świata w grze ''[[Rayman Origins]]''. W tym poziomie bohaterowie spotykają [[Betilla|wróżkę Betillę]], którą muszą uratować przed [[Antytun|Mroktrunem]]. Jako poziom samouczkowy, nie zawiera on żadnych sekretnych obszarów z [[klatka]]mi [[Elektrun]]ów ani [[Puchar Szybkości|wyzwania czasowego]], i nie pojawia się w obrazie [[Powrót do Origins]] w grze ''[[Rayman Legends]]''.


==Obszar 1==
==Obszar 1==
Linia 31: Linia 31:


==Obszar 2==
==Obszar 2==
Bohaterowie przechodzą dalej w głąb lasu, gdzie mogą oswoić się ze swoimi nowymi zdolnościami. Aby pokonać niektóre przeszkody, bohaterowie będą musieli uderzyć w różne [[Bulwa|bulwy]]. Zielone [[Bulwa|bulwy]] mogą chować i wysuwać [[grążel]]e, na które bohaterowie mogą wskoczyć, aby iść dalej. Niebieskie [[Bulwa|bulwy]] chowają i wysuwają [[Kolczasty kwiat|kolczaste kwiaty]], które mogą zranić bohaterów; mogą jednak również wykorzystać je na swoją korzyść, używając ich przeciwko niczego niespodziewającym się [[Odkrywca|Wędrowniczkom]], chociaż w przeciwieństwie do bezpośredniego atakowania, nie przyniesie to żadnych [[Lum (gry UbiArt)|Lumów]]. Bohaterowie muszą uważać, którą [[Bulwa|bulwę]] aktywują lub dezaktywują, aby uniknąć [[Bańka|zbańkowania]] przez [[Kolczasty kwiat|kolczaste kwiaty]] lub [[Odkrywca|Wędrowniczków]] w obszarze. Druga [[czaszkoneta]] w tym obszarze znajduje się między ścianą a [[Kolczasty kwiat|kolczastymi kwiatami]]; aby do niej dotrzeć, bohaterowie muszą zeskoczyć z [[grążel]]a, ostrożnie unikając kwiatów.
Bohaterowie przechodzą dalej w głąb lasu, gdzie mogą oswoić się ze swoimi nowymi zdolnościami. Aby pokonać niektóre przeszkody, bohaterowie będą musieli uderzyć w różne [[Bulwa|bulwy]]. Zielone [[Bulwa|bulwy]] mogą chować i wysuwać [[Lilia wodna|lilie]], na które bohaterowie mogą wskoczyć, aby iść dalej. Niebieskie [[Bulwa|bulwy]] chowają i wysuwają [[Kolczasty kwiat|kolczaste kwiaty]], które mogą zranić bohaterów; mogą jednak również wykorzystać je na swoją korzyść, używając ich przeciwko niczego niespodziewającym się [[Odkrywca|Wędrowniczkom]], chociaż w przeciwieństwie do bezpośredniego atakowania, nie przyniesie to żadnych [[Lum (gry UbiArt)|Lumów]]. Bohaterowie muszą uważać, którą [[Bulwa|bulwę]] aktywują lub dezaktywują, aby uniknąć [[Bańka|zbańkowania]] przez [[Kolczasty kwiat|kolczaste kwiaty]] lub [[Odkrywca|Wędrowniczków]] w obszarze. Druga [[czaszkoneta]] w tym obszarze znajduje się między ścianą a [[Kolczasty kwiat|kolczastymi kwiatami]]; aby do niej dotrzeć, bohaterowie muszą zeskoczyć z [[Lilia wodna|lilii]], ostrożnie unikając kwiatów.


<gallery widths="320px" heights="180px">
<gallery widths="320px" heights="180px">
RO JungleOutThere SpikePlant.jpg|Niebieskie [[Bulwa|bulwy]] chowają i wysuwają [[Kolczasty kwiat|kolczaste kwiaty]], które mogą [[Bańka|zbańkować]] zarówno bohatera, jak i wroga.
RO JungleOutThere SpikePlant.jpg|Niebieskie [[Bulwa|bulwy]] chowają i wysuwają [[Kolczasty kwiat|kolczaste kwiaty]], które mogą [[Bańka|zbańkować]] zarówno bohatera, jak i wroga.
RO JungleOutThere RetractPlant.jpg|Zielone [[Bulwa|bulwy]] chowają i wysuwają [[grążel]]e, pozwalając bohaterom używać ich jako platform.
RO JungleOutThere RetractPlant.jpg|Zielone [[Bulwa|bulwy]] chowają i wysuwają [[Lilia wodna|lilie]], pozwalając bohaterom używać ich jako platform.
RO JungleOutThere SpikePlantKill.jpg|[[Bańka|Zbańkowani]] [[Odkrywca|Wędrowniczkowie]] z powodu wysunięcia [[Kolczasty kwiat|kolczastych kwiatów]] z niebieskiej [[Bulwa|bulwy]].
RO JungleOutThere SpikePlantKill.jpg|[[Bańka|Zbańkowani]] [[Odkrywca|Wędrowniczkowie]] z powodu wysunięcia [[Kolczasty kwiat|kolczastych kwiatów]] z niebieskiej [[Bulwa|bulwy]].
</gallery>
</gallery>


==Obszar 3==
==Obszar 3==
W ostatniej fazie bohaterowie muszą pokonać wszystkich wrogów w obszarze, aby móc zniszczyć [[Klatka|klatkę]] na końcu poziomu. Można spostrzec dwóch śpiących razem [[Psychklop]]ów, [[Odkrywca|Wędrowniczka]] na środku dolnej platformy, kolejnego [[Psychklop]]a znajdującego się blisko gejzeru oraz [[Łowca|Łowcę]] pilnującego [[Klatka|klatki]] na szczycie platformy, strzelającego swoimi [[Żywy pocisk|żywymi pociskami]] w zieloną [[Bulwa|bulwę]], aby [[grążel]] ciągle się wysuwał i chował. Gdy wszyscy wrogowie zostaną pokonani, magiczna tarcza znika i [[klatka]] [[Elektrun]]ów może zostać zniszczona. Gdy to zostanie zrobione, bohaterowie pozują dla [[Fotograf]]a. Gdy to robią, [[Magik (Rayman Origins)|Magik]] czeka z niecierpliwością, aby zobaczyć całkowitą liczbę [[Lum (gry UbiArt)|Lumów]] zebranych w całym poziomie.
W ostatniej fazie bohaterowie muszą pokonać wszystkich wrogów w obszarze, aby móc zniszczyć [[Klatka|klatkę]] na końcu poziomu. Można spostrzec dwóch śpiących razem [[Psychklop]]ów, [[Odkrywca|Wędrowniczka]] na środku dolnej platformy, kolejnego [[Psychklop]]a znajdującego się blisko gejzeru oraz [[Łowca|Łowcę]] pilnującego [[Klatka|klatki]] na szczycie platformy, strzelającego swoimi [[Żywy pocisk|żywymi pociskami]] w zieloną [[Bulwa|bulwę]], aby [[Lilia wodna|lilia]] ciągle się wysuwała i chowała. Gdy wszyscy wrogowie zostaną pokonani, magiczna tarcza znika i [[klatka]] [[Elektrun]]ów może zostać zniszczona. Gdy to zostanie zrobione, bohaterowie pozują dla [[Fotograf]]a. Gdy to robią, [[Magik (Rayman Origins)|Magik]] czeka z niecierpliwością, aby zobaczyć całkowitą liczbę [[Lum (gry UbiArt)|Lumów]] zebranych w całym poziomie.


<gallery widths="320px" heights="180px">
<gallery widths="320px" heights="180px">
Linia 72: Linia 72:
[[en:It's a Jungle Out There...]]
[[en:It's a Jungle Out There...]]
[[de:Der reinste Urwald ...]]
[[de:Der reinste Urwald ...]]
[[hu:Üdv a dzsungelben!]]
[[it:È una giungla là fuori...]]
[[es:¡Es la selva!]]
[[ru:Там джунгли...]]
[[zh:外林洞天]]


[[Kategoria:Krainy z gry Rayman Origins]]
[[Kategoria:Krainy z gry Rayman Origins]]