Rayman Raving Rabbids Activity Centre

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Rayman Raving Rabbids Activity Centre - jest spin-off'em gry Rayman Raving Rabbids. Zawiera 4 małe minigry korzystające z klawiatury i myszy: Flying Rabbids, Freeze !, Paintorama i Hit'em !, studio tapetowe, w którym gracz może stworzyć tapetę, stoisko wideo, w którym może zobaczyć materiały promocyjne i studio druku z możliwością tworzenia naklejek, notatek, pocztówek i innych przedmiotów również związanych z tematyką Rayman Raving Rabbids.

Menu Główne

Minigry

Flying Rabbids

Celem gry jest zamachnięcie się i rzucenie królikiem w cel. Poruszająca się strzałka służy za celownik, a kręcenie myszą w okręgi nadaje pęd obiektowi. Łącznie jest 10 Kórlików.

Frezze!

Celem gry jest przeprowadzenie Kórlików na drugą stronę będąc niezauważonym przez Sergueaia (w grze określony jako "Butcher" - rzeźnik). Aby ukończyć poziom, gracz musi wielokrotnie naciskać klawisz strzałki w prawo, aby zatrzymywać się i kryć. Ma 2 minuty i 40 sekund na odeskortowanie jak największej ilości Kórlików.

Paintorama

Gra nie ma głównego celu. Gracz może wybrać 1 z 6 dostępnych zdjęć i pokolorować je za pomocą palety barw. Grafiki można wydrukować.

Hit'em!

Celem poziomu jest uderzanie Kórlików ukazujących się na ekranie, naciskając na nie lewym przyciskiem myszy. Gracz ma 1 minute i 30 sekund, aby trafić ich jak najwięcej.

Galeria

Ciekawostki

  • Rayman w tym tytule posiada błąd graficzny. Jego bluza posiada dwa białe okręgi na obu bokach.