Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 1: Linia 1:
'''Ubisoft Entertainment''' (dawniej '''Ubi Soft Entertainment''') to francuskie wydawnictwo gier komputerowych i wideo. Firma ta została założona w 1986 roku przez braci Guilemot. Ubisoft produkuje wszystkie gry z [[Rayman (Seria)|serii gier ''Rayman'']]. Pierwszą trójwymiarową grą tej firmy była ''[[Tonic Trouble]]''. Twórca [[Rayman]]a i [[Kórliki|Kórlikow]], [[Michel Ancel]] dołączył do Ubisoftu jako grafik w wieku 17 lat.
'''Ubisoft Entertainment''' (dawniej '''Ubi Soft Entertainment''') to francuskie wydawnictwo gier komputerowych i wideo. Firma ta została założona w 1986 roku przez braci Guilemot. Ubisoft produkuje wszystkie gry z [[Rayman (Seria)|serii gier ''Rayman'']], w Polsce zanim pojawiła się firma Ubisoft Polska wydawał je [[Licomp Empirical Multimedia]]. Pierwszą trójwymiarową grą tej firmy była ''[[Tonic Trouble]]''. Twórca [[Rayman]]a i [[Kórliki|Kórlikow]], [[Michel Ancel]] dołączył do Ubisoftu jako grafik w wieku 17 lat.
 
==Ciekawostki==
* W napisach końcowych ''[[Raving Rabbids: Travel In Time]]'', pojawiają się chronologicznie trzy loga Ubisoftu - od najstarszego do najnowszego.


==Filmiki przedstawiające logo Ubisoftu==
==Filmiki przedstawiające logo Ubisoftu==