Dawno, dawno temu: Różnice pomiędzy wersjami
m 1 wersja |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|place_teensietype = [[Teensien Faraon]] | |place_teensietype = [[Teensien Faraon]] | ||
|place_previous = [[Kraina Żywych Umarlaków (Rayman Origins)|Kraina Żywych Umarlaków]] | |place_previous = [[Kraina Żywych Umarlaków (Rayman Origins)|Kraina Żywych Umarlaków]] | ||
|place_next = [[Straszny Zamek]]|place_image = [[Plik: | |place_next = [[Straszny Zamek]]|place_image = [[Plik:Onceuponatime.png|240px]]}} | ||
'''Dawno, dawno temu '''(ang. '''''Once Upon at Time''''') to pierwszy poziom w grze [[Rayman Legends]], jak i również z pierwszego rozdziału [[Małaki w tarapatach]]. Poznajemy tutaj wrogów takich jak [[Franky]], [[Livingstony]] czy [[Duchy]]. Na początku chodzimy po polanie, później natomiast w zamku, uwalniając [[Małaki]]. W wersji pokazanej na targach E3 poziom prezentował się nieznacznie inaczej. Zamiast debiutu Franky'ego toczyliśmy walkę z wieloma Livingstonami. Nie było latającej klatki ani sekretu po drugiej stronie drzewa. Znajdowały się tu tylko dwa etapy (fazy), a wersji teraźniejszej jest ich trzy. Usunięto jeden sekret i lekko zmieniono mapę. | '''Dawno, dawno temu '''(ang. '''''Once Upon at Time''''') to pierwszy poziom w grze [[Rayman Legends]], jak i również z pierwszego rozdziału [[Małaki w tarapatach]]. Poznajemy tutaj wrogów takich jak [[Franky]], [[Livingstony]] czy [[Duchy]]. Na początku chodzimy po polanie, później natomiast w zamku, uwalniając [[Małaki]]. W wersji pokazanej na targach E3 poziom prezentował się nieznacznie inaczej. Zamiast debiutu Franky'ego toczyliśmy walkę z wieloma Livingstonami. Nie było latającej klatki ani sekretu po drugiej stronie drzewa. Znajdowały się tu tylko dwa etapy (fazy), a wersji teraźniejszej jest ich trzy. Usunięto jeden sekret i lekko zmieniono mapę. | ||
Wersja z 23:26, 13 wrz 2014
| Dawno, dawno temu | |
|---|---|
| Nazwa poziomu | Dawno, dawno temu |
| Oryginalna nazwa poziomu | Once Upon at Time |
| Typ | Leśny, a w zamku mroczny |
| Ilośc Małaków do uwolnienia | 10 |
| Rozdział | Małaki w tarapatach |
| Typ Małaka | Teensien Faraon |
| Poprzedni poziom | Kraina Żywych Umarlaków |
| Następny poziom | Straszny Zamek |
Dawno, dawno temu (ang. Once Upon at Time) to pierwszy poziom w grze Rayman Legends, jak i również z pierwszego rozdziału Małaki w tarapatach. Poznajemy tutaj wrogów takich jak Franky, Livingstony czy Duchy. Na początku chodzimy po polanie, później natomiast w zamku, uwalniając Małaki. W wersji pokazanej na targach E3 poziom prezentował się nieznacznie inaczej. Zamiast debiutu Franky'ego toczyliśmy walkę z wieloma Livingstonami. Nie było latającej klatki ani sekretu po drugiej stronie drzewa. Znajdowały się tu tylko dwa etapy (fazy), a wersji teraźniejszej jest ich trzy. Usunięto jeden sekret i lekko zmieniono mapę.
Część 1
Na początek jesteśmy w lesie i musimy iść w prawo (jeżeli pójdziesz w lewo znajdziesz klatkę). Na swojej drodze napotkasz paru Bandytów, których można ominąć lub pokonać. Jeżeli ich pokonamy dostaniemy się do sekretu. Teraz napotkamy ciernistą wije, która za pomocą Murfiego możemy schować. Teraz idziemy na grzyb i dostajemy się na drugą stronę. Jeżeli pójdziemy w lewo możemy pokonać Franky' ego i za pomocą miażdżącego ataku zdobyć 25 lumów. Teraz idziemy w prawo i pokonujemy bandytę i Franky' ego i wchodzimy do środka.
Część 2
Teraz przecinamy liny i pokonujemy duchy, a w momencie w którym jest te koło, którym można kręcić można pójść na góręsekretu. Jak z niego wyjdziemy dalej idziemy w prawo i przechodzimy do ostatniej części poziomu.
Część 3
Najpierw przecinamy liny i spadamy na dół. Najpierw idź w lewo i uwolnij Małaka. Gdy go uwolnimy idziemy w prawo i pokonujemy bandytę, i niszczymy klatkę. Teraz za pomocą Murfiego przedostajemy się na drugą strone i unikamy duchów oraz pokonujemy Franky' ego. Gdy go pokonamy ukończymy poziom.
Lokalizacje klatek
| Część artykułu zawiera znaczną ilość błędów w pisowni. Jeśli możesz, popraw go. |