Kraina Żywych Umarlaków

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Kraina Żywych Umarlaków
Kraina Żywych Umarlaków
Poprzednik Bagna Mroku
Następca Pustynia Knaarenów
Typ Zwykły, piękny
Liczba klatek 9
Liczba poziomów 6
Typ Małaka Griskins
Wymagana liczba punktów na uśmiech Murfy'ego 58001
Maksymalny wynik 122619
Ha, Kraina Żwawych Trupów, nareszcie! Przynajmniej jest cisza i spokój! A ja myślałem, że tu się będzie roić od przerażających, gnijących trupożerców, ha, ha! Głuptas ze mnie!

Kraina Żywych Umarlaków (ang. The Land of the Living Dead) – czwarta kraina w grze Rayman 3: Hoodlum Havoc.

Rayman i Globox dotarli tu za pomocą zwierciadła, uciekając z podziemi hrabstwa Razoffa. Miła i przyjemna kraina. Oprócz pięknych krajobrazów i widoków znajduje się także zabytek znany jako Świetlista Wieża. Na tabliczce widać dwa biegnące Małaki.

Przebieg gry

Rayman i Globox dostają się do tej krainy za pomocą magicznego zwierciadła. Wśród starych ruin zmierzał się z hordami Mroklumów, a także poznał Posępngo Powiernika. Następnie wśród burzy i deszczu Rayman zwiedził Świetlistą Wieżę, gdzie wysbobadzał Tinsy z klatek. Po uratowaniu Tinsów Rayman mógł dostać się na dalszy zakątek, gdzie zmierzył się z Drażniakiem i machiną wodną Céloche. Następnie idą do doktora Romeo Patti, który miał wyleczyć Globoxa. Jednak nie udało mu się i konsultuje żabę do doktora Anna Lyse w Pustyni Knaarenów. Rayman z pomocą portalu dostaje się do pustyni.

Ciekawostki

  • To jedyna kraina, w której wolno pływać pod wodą;
  • Stojąc wysoko można trzykrotnie zobaczyć budynek z biurem lekarza.

Galeria