Najlepszy podkład muzyczny

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
10 best original score.jpg

Najepszy podkład muzyczny (ang. Best Original Score) to 9 poziom w grze Rayman Origins i Rayman Legends. Jest to 2 poziom w Pustynii Dijiridów.

Częsć 1

Na początek spotykamy Magika, który mówi nam, że aby uwolnić niewolników trzeba pokonać stworzenia pilnujące klatki. Gdy przeczytasz wszystkie jego rady idź na pianino na którym jest roślinka i Darktoon. Gdy pokonasz Darktoona pojawi się pięciolinia, a na niej 2 Papugi. Trzeba na nie wskoczyć, aby dostać Lumy lub iść po pianinie i wskoczyć na bęben. Teraz pojawi się kolejna pięciolinia, a na niej Papuga. Nad pięciolinią jest worek z Lumkami. Aby iść dalej trzeba przeskoczyć nad wodą i dostać się na platforme z Czerwonym ptakiem (W miejscu piór pod platformą jest Czaszkoneta). Teraz wkocz na platforme atakując ptaka i biorąc zawartość roślinki i fiolki. Teraz należy pozbyć się ptaka, który skacze na przycisku. Gdy go się już pozbędziemy trzeba włączyć pięciolinie za pomocą przycisku. Teraz za pomocą Papug wejdź na wiązke uważając na prąd i wejdź na platforme (Jeżeli obbijemy z całej siły od Papugi zderzakowej dostaniemy się do Czaszkonety). Na platformie jaest pare Darktoonów i Lumsów. Gdy pokonamy Darktuny trzeba pokonać Czerwonego ptaka i odbijając sie od rur dostać do pierwszego sekretu. Gdy wyjdziemy z sekretu musimy uniknąc lub pokonać ptaki wikingi.

Sekret 1

Musimy z spadać w dół i pokonać wszystkie ptaki, a potem rozbić klatke.

Część 2

Teraz musimy pzapomocą przycisku przedostać sie do Króla Lumów i pozbierać troche Lumów lub za pomocą Papug przedostać na drugą strone. Gdy tam będziemy musimy przeskoczyć nad prądem pokonać ptaka, odbić się od ściany i za pomocą Papugi przedostać się na drugą strone (Z Papugi wyleci Czaszkoneta). Gdy będziemy po drugiej stronie musimy pokonać ptaka zniszyć blokade i za pomocą ptaka pójść do następnej części poziomu ( w piórach jest Czaszkoneta i można się do niej dostać, gdy odbijemy się od ptaka z całej siły.

Część 3

Teraz wskocz na platforme gdzie jest roślina z niej wylecą Lumy razem z królem. Aby zarobić troche więcej Lumów wchodź w inne rośliny. Zbierając Lumy pojawi się pięciolinia, a na niej 2 Papugi. Gdy będziemy na drugiej Papudze trzeba się odbić od rur. Teraz jesteśmy na górze i musimy unikać prądu lub go wyłaczyć za pomocą dźwigni. Gdy przejdziemy tą sekcje pokunejmy 2 ptaki potem za pomocą przycisku włączamy pięciolinie i skaczemy po Papugach (jeżeli chcesz Czaszkonete odbij się z całej siły od Papugi zderzakowej). Gdy doskoczysz do platformy rozbij blokade, pokonaj ptaka.

Część 4

Teraz opróżnij worek, pokonaj ptaki, następnie wyłącz prąd, aby dostać się do Czaszkonety i pójść dalej. Teraz odbij się od rur, aby dostać się do dalszej części poziomu lub, gdy będziesz na górze jeszcze raz odbij się od rur, aby wejść do sekretu.

Sekret 2

Musimy pokonać 4 ptaki w gitarze.

Cześć 4

Gdy wyjdziemy z sekretu skocz na przycisk, aby właczyć pięciolinie na których będą 3 Papugi następnie znowu włącz pieciolinie i za pomocą Papug dojdź do rury od której musisz się odbić, a następnie za pomocą bujawki przechodzisz do finałowej częsci poziomu.

Częśc 5

Musisz pokonać 5 strażników śpiących na pięcioliniach, a następnie rozbić klatke.