Pencil Pentathlon

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Pencil Pentathlon
Pencil Pentathlon
Świat Picture City
Poprzedni Eraser Plains
Następny Space Mama's Crater

Pencil Pentathlon – drugi poziom w Picture City, czwartej krainie z gry Rayman. Ten etap jest podzielony na trzy części.

Część 1

Jest to zwykły etap, musimy tu uważać, by nie spaść do przepaści, jest to trudne, ponieważ gumki są pokryte śliskim atramentem. Zdobywamy tu dwie klatki.

Część 2

SuperHelicoImage.png

W tym etapie Rayman zdobywa helikopter, dzięki temu może latać przez cały poziom, żeby nie wpaść do przepaści, musi jednak latać bardzo ostrożnie, żeby nie uderzyć w ostre ołówki. Zdobywamy tu jedną klatkę.

Część 3

GommesRebond.png

To część bardzo podobna do pierwszego, z tą różnicą, że w niektórych momentach gumki z atramentem pomagają Raymanowi przejść poziom. Zdobywamy tu trzy klatki.

Ciekawostki

Pod koniec pierwszej części poziomu są trzy zjeżdżające na skos w górę temperówki, w Rayman Advance nie da się tu zdobyć jednego z żyć, ponieważ ukryta na dole Temperówka zamiast na bok w stronę życia, to zjedzie na górę i potem w dół (zamiast w prawo i lewo). Jak z niej nie zeskoczysz, to Rayman po zjechaniu za krawędź ekranu zginie, ale można ją wykorzystać jako skrót.