Pioruńsko Gorące

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Pioruńsko Gorące - jest to czwarty poziom w świecie Kraina Smakoszy w grze Rayman Origins.

Część 1

Najpierw musimy zniszczyć wielką góre zrobioną z Kostek LoduKonserw, następnie stoimy na moście lodowym który po jakimś czasie się zapada, wtedy (jeśli chcemy zdobyć wszystkie Lumy) włączamy helikopter i spadamy do miejsca w którym słychać charakterystyczną włoska muzyke, jest tam także ogień i lawa, idąc w prawo dochodzimy do następnej części poziomu.

Część 2

Tutaj po raz pierwszy spotykamy Dragona Kucharza, dalej mamy ser na ktorym stoi kolejny Dragon Kucharz trzeba go zniszczyć i dzięki serowi dostac się wyżej, tam jest kolejnych dwóch Kucharzy oraz garnek wypuchający gorącym powietrzem dzięki któremu zdobędziemy Żalumki i niszczymy kolejnego Kucharza, oraz Darktuny. Potem jest miejscu gdzie są Darktuny z otwartą szczęką, idąc na góre zdobędziemy Czaszkonete, idąc do przodu dojdziemy do następnej części poziomu, a idąc w dół znajdziemy sekretną klatke.

Sekret 1

Jest tutaj kilka ruszających się w góre i w dół Piepszniczek, a na każdej stoi Dragon Kucharz, kiedy ich zniszczymy zdobędziemy sekretną klatke.

Część 3

Na poczatku używamy Popcorn i Wysuszone papryczki chili aby przejść przez lawe. Potem używamy tubki ktora wypluwa ogięń by uaktywnić garnek aby dostać się dalej, pokonujemy Darktuny i potownie używamy tubki. Idąc prosto i pokonując Dragonów Kucharzy dojdziemy do następnej części poziomu, a idąc w dół do kolejnej ukrytej klatki.

Sekret 2

Idąc w dół używamy Noży do zniszczenia Dragonów Kucharzy, na samym dole mamy kiolejne Piepszniczki z Kucharzami na nich, niszczymy ich i zdobywamy klatke.

Część 4

Używamy Wysuszonych papryczek chili, do zjazdu na dół bez wpadnięcia do lawy, niszcząc przy tym Dragonów Kucharzy.

Część 5

Po raz kolejny używamy Wysuszonych papryczek chili aby przedostać się dalej, przy okazji uważamy na Dragonów Kucharzy a także na ogień wysztrzeliwujący z lawy. 

Część 6

Na początku przechodzimy skacząc na rurach z które wypluwają ogień, na końcu pokonujemy Dragona Kucharza, i po raz kolejny mamy zjazd na Wysuszonych papryczkach chili. Na końcu musimy pokonać trzech Kucharzy Dragonów i dochodzimy do ostatnej części poziomu.

Część 7

Tutaj używamy Lejek aby się zmniejszyć i dostać się dalej, tam musimy stanąć na rurze która się zapadnie zabijając przy tym Dragonów Kucharzy, zdobywamy klatke i zakańczamy poziom.