Biditank: Różnice pomiędzy wersjami

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian
Boomboleros7 (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
 
(Nie pokazano 3 wersji utworzonych przez 2 użytkowników)
Linia 3: Linia 3:
|boss_weapon = Działko.Elektryczność.Bomby
|boss_weapon = Działko.Elektryczność.Bomby
|boss_status = Zniszczony
|boss_status = Zniszczony
|boss_image = [[Plik:BossBiditank.JPG|250px]]}}
|boss_image = [[Plik:BossBiditank.JPG|320px]]}}


Biditank(''Poubelus Agrovis)''- czołg bojowy [[Robo-piraci|robo-piratów]] sterowany przez [[Majtek|majtka]] i boss w grze [[Rayman Revolution]].
'''Biditank''' ('''Poubelus Agrovis''') - czołg bojowy [[Robo-piraci|robo-piratów]] sterowany przez [[Majtek|majtka]] i boss w grze ''[[Rayman Revolution]]''.


==Wygląd==
==Wygląd==
Linia 11: Linia 11:


==Historia==
==Historia==
[[Rayman ]]przybył do [[Fabryka Piratów|fabryki piratów]]. Pokonał kilku [[Pomocnik 800|pomocników 800]] i [[Pomocnik Zombie|pomocników zombie]], po czym znalazł się w dużej sali. Spodkał tam [[Bimbette]] w [[Klatki|klatce]]. Poprosiła by Rayman ją uwolnił. Stworek aktywował działo, naciskając na cztery przyciski. Kiedy Bimbette została uwolniona, podłoga w sali rozsunęła się. Z niej wydostał się biditank. Rayman od razu zrozumiał, że [[Pięści|jego pięści]] nie uszkodzą twardego czołgu. Postanowił więc użyć działa, które oswobodziło córkę globoxa. Biditank atakował Raymana kulami elergii, [[Bomby|bombami]] i wyładowaniami elektrycznymi. Jednak Rayman użył działa trzykrotnie, niszcząc czołg. Uciekający [[majtek]] zawołał: ,,To jeszcze nie koniec! Ja tu wrócę!"
[[Rayman]] przybył do [[Fabryka Piratów|fabryki piratów]]. Pokonał kilku [[Pomocnik 800|pomocników 800]] i [[Pomocnik Zombie|pomocników zombie]], po czym znalazł się w dużej sali. Spodkał tam [[Bimbette]] w [[Klatki|klatce]]. Poprosiła by [[Rayman]] ją uwolnił. Stworek aktywował działo, naciskając na cztery przyciski. Kiedy [[Bimbette]] została uwolniona, podłoga w sali rozsunęła się. Z niej wydostał się Biditank. [[Rayman]] od razu zrozumiał, że [[Teleskopowe Pięści|jego pięści]] nie uszkodzą twardego czołgu. Postanowił więc użyć działa, które oswobodziło córkę globoxa. Biditank atakował [[Rayman]]a kulami elergii, [[Bomby|bombami]] i wyładowaniami elektrycznymi. Jednak [[Rayman]] użył działa trzykrotnie, niszcząc czołg. Uciekający [[majtek]] zawołał: ,,To jeszcze nie koniec! Ja tu wrócę!"


[[Plik:Biditank.png|thumb|320px|left|Walka]]
{|
| [[Plik:Biditank.png|thumb|320px|Walka]]
| [[Plik:Biditank(electric attack).jpg|thumb|320px]]
| [[Plik:FlyingBombBiditank.jpg|thumb|320px]]
|}
 
[[fr:Boss Biditank]]
[[en:Boss Biditank]]


[[Kategoria:Wrogowie]]
[[Kategoria:Wrogowie]]

Aktualna wersja na dzień 19:21, 3 kwi 2015

Biditank
Krainy Fabryka piratów
Broń Działko.Elektryczność.Bomby
Status Zniszczony

Biditank (Poubelus Agrovis) - czołg bojowy robo-piratów sterowany przez majtka i boss w grze Rayman Revolution.

Wygląd

Boss Biditank przypomina beczko-pirata. Jest zbudowany z drewna i metalu. W podstawie znajdują się koła na których maszyna się porusza, na czubku zaś- metalowy pierścień służący prawdopodobnie do atakowania wyładowaniami elektrycznymi. Od fontu widoczny jest wizjer, przez który pilot widzi drogę.

Historia

Rayman przybył do fabryki piratów. Pokonał kilku pomocników 800 i pomocników zombie, po czym znalazł się w dużej sali. Spodkał tam Bimbette w klatce. Poprosiła by Rayman ją uwolnił. Stworek aktywował działo, naciskając na cztery przyciski. Kiedy Bimbette została uwolniona, podłoga w sali rozsunęła się. Z niej wydostał się Biditank. Rayman od razu zrozumiał, że jego pięści nie uszkodzą twardego czołgu. Postanowił więc użyć działa, które oswobodziło córkę globoxa. Biditank atakował Raymana kulami elergii, bombami i wyładowaniami elektrycznymi. Jednak Rayman użył działa trzykrotnie, niszcząc czołg. Uciekający majtek zawołał: ,,To jeszcze nie koniec! Ja tu wrócę!"

Walka