Kurczaki zombie: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
W instrukcji do Rayman Revolution błędnie napisano że Kurczaki Zombie to sojusznicy Robo-piratów. | W instrukcji do Rayman Revolution błędnie napisano że Kurczaki Zombie to sojusznicy Robo-piratów. | ||
==Wygląd== | ==Wygląd== | ||
Wersja z 01:35, 15 wrz 2014
| Kurczaki Zombie | |
|---|---|
| |
| Kraina pochodzenia | Moczary Przebudzenia, Bagno, Pustynia Knaarenów, Grobowiec Starożytnych, Ruiny, Równina Cienia, |
| Płeć | Mężczyźni |
| Kolor oczu | Czarne, Niebieskie, Niektóre ich nie mają. |
| Rasa | Kurczaki |
| Charakter | Zły |
| Atak | Nacieranie |
| Obecny status | Nie żyją |
| Energia | 1 HP |
Kurczaki Zombie (ang. Zombie Chickens) - przeciwnicy, którzy występują w mrocznych miejscach Rozdroży Marzeń. Po raz pierwszy pojawiły się w Rayman 2. Wykluły się z jaj kur wystraszonych przez Robo-piratów. Można je również zobaczyć w Rayman 3 i jej wersji na konsolę GBA. Duchy kurczaków Zombie występują w Rayman M, Arena itp.
Pojawiają się w Bagiennych poziomach z Rayman 2 gdzie wyłaniają się z ziemi lub z Bagna i atakują. Pojawiły się ponownie w Rayman 2 Forever i Rayman 3.
W Rayman 3 okazuję się że Knaareny lubią jaja Kurczaków Zombie na co wskazują automaty z tymi jajami. Trzeba je położyć na przyciskach żeby otworzyć przejścia. Podczas przenoszenia ich jaj mogą nas zaatakować kurczaki zombie które w tej grze są straszniejsze.
Prawdopodobnie kury z których jaj wykluły się Kurczaki Zombie to Minizaury ale nie ma co do tego pewności.
W instrukcji do Rayman Revolution błędnie napisano że Kurczaki Zombie to sojusznicy Robo-piratów.
Wygląd
Kurczaki zombie mają lekko zdeformowane dzioby kurczaków i brązowo-szare pióra na głowie. Noszą podarte płaszcze i szkieletowane ręce.
Ciekawostki
- Miały się również pokazać w grze Rayman: Origins. Miały występować w
Krainie Żywych Umarlaków.*Mają się też pojawić w Rayman: Revenge of the Dark. Będą dwa rodzaje:
- Czerwonoczuby -Zwykły
- W Raymanie 3 GBA nie lecą do i nie gonią Raymana.
- Pojawiły się też jako tło w Raymanie M.
Źródła
-
Pierwsze pojawienie się w grze.
-
Kurczak Zombi w Portalu.
-
Kurczak Zombi z niebieskimi oczami.
-
Kurczak Zombie bez oczu w Grobowcy Starożytnych.
-
Kurczak Zombie w Rayman 2 Forever.
-
Duch Kurczaka zombi w Ruinach w Rayman M.
-
Duch Kurczaka Zombi w Ruinach w Rayman Arena.
-
Duch Kurczaka Zombi na Równinie Cienia.
-
Kurczak Zombie w Rayman 3.
-
Jajomat.
-
Kurczak Zombie w Rayman 3 GBA.
-
Kurczaki zombie miały wystąpić w Rayman Origins.
