Ciernie: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 28: | Linia 28: | ||
[[fr:Ronce géante]] | [[fr:Ronce géante]] | ||
[[en:Nettle]] | [[en:Nettle]] | ||
[[ru:Крапива]] | |||
[[Kategoria:Wrogowie]] | [[Kategoria:Wrogowie]] | ||
Aktualna wersja na dzień 18:54, 17 maj 2020
| Ciernie | |
|---|---|
| Krainy występowania | Cierniowe Wzgórza, Świątynia Skał i Lawy, Pod Świątynią Skał i Lawy, Bagna Mroku, Plaża, Kanion, Kraina Wodospadów, Mglista Wieża, Ruiny, Mroczne Podziemia, Fabryka Lawy, Nikczemny przepływ, Kolczaste Przejście. |
| Typ | Roślina |
| Własność | Brak |
| Zastosowanie | Brak |
Ciernie są to rośliny występujące w różnych grach z Raymanem najczęściej w Rayman 2 i Rayman M. Mniejszą rolę mają w Rayman 3 i jej wersji GBA.

Ciernie są bardzo powszechne w Rayman 2, niż w jakiejkolwiek grze. Najwięcej ich jest w poziomie Pod Świątynią Skał i Lawy. Są tam miejsca gdzie ciernie obrastają ściany całkowicie. Wyżarzą z różnych miejsc i zaczynają atakować Raymana. Kiedy się w nie strzeli włażą powrotem do dziur na kilka sekund. Są bardzo silne i z łatwością przebiją mury.
W Rayman M ciernie występują w poziomach wyścigowych. Są tam 3 rodzaje cierni: Zwykłe, Metalowe i Ciernie Szkielety.
W Rayman 3, Ciernie występują na Bagnach Mroku. Istnieją tylko dwa i zachowują się prawie tak samo jak w Rayman 2.
-
Ciernie w Rayman M.
-
Ciernie Szkielety.
-
Mechaniczne Ciernie.
-
Ciernie w Rayman 3.
-
Ciernie w Rayman 3 na GBA.