Wanna Kick Rayman?!

Z RayWiki, wiki o Raymanie
(Przekierowano z Chcę walnąć Raymana)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Wanna kick Rayman.JPG
Hoodlumwaiting.JPG
Wanna Kick Rayman?! Train yourself! A collection of 547 video & DVD. Buy 546 one free! (Chcesz skopać Raymana?! Wyszkol się! Kolekcja 547 filmów na wideo i DVD. Kup 546, a jedną otrzymasz za darmo!°
—Slogan reklamowy, Rayman 3

Wanna Kick Rayman?! (pol. Chcesz skopać Raymana?!) to krótkie minifilmiki i zarazem Bonusy z gry Rayman 3. Są prowadzone przez Elitarnych Szeregowców. Głównie mają na celu nauczanie innych Mroklumów, jak torturować Raymana. Próby są pokazywane na różnych zwierzętach, np. Squab, Mrówkojad.

Lekcje

Oto lista lekcji z serii bonusowych minifilmików zatytułowanych Wanna Kick Rayman. Są one dostępne w grze Rayman 3, kiedy zdobywa się daną liczbę punktów.

  • Lekcja 134 - Elitarny Szeregowiec podpina do Raymana baterię. Następnie wyciąga zasilającego pilota, za pomocą którego włącza i wyłącza baterię. Prąd razi Raymana. Mroklum w końcu ze śmiechem wyładowuje całą baterię.
  • Lekcja 502 - Elitarny Szeregowiec chwyta Raymana. Następnie przywołuje na planszę sedes i wyciąga przepychacz do toalet. Upycha Raymana w sedesie, ale widząc, że Rayman ma wyciągniętą rękę, spuszcza go w wodzie.
  • Lekcja 312 - Elitarny Szeregowiec przekształca się w sławnego różdżkarza - Harry'ego Pottera. Postanawia zmienić Raymana w różne rzeczy. Zmienia go w sedes, w czajnik, w baletnicę, a następnie w Mrokluma. Ten celuje w Szeregowca, po czym wystrzeliwuje. Rayman, zmieniony w Mrokluma, śmieje się maniakalnie jak dziecko.
  • Lekcja 007 - Elitarny Szeregowiec przekształca się w sławnego agenta - Jamesa Bonda. Sprawdza możliwości swojego zegarka i zmienia Raymana w kurczaka na ostro.
  • Lekcja 273 - Elitarny Szeregowiec chwyta młotek, próbując uderzyć Raymana. Ten jednak śmieje się z małego młotka, który nic mu nie zrobi. Zdenerwowany Mroklum chwyta więc wielki młot, na widok którego Rayman boi się. Mroklum uderza go młotkiem.
  • Lekcja 321 - Elitarny Szeregowiec naciska guzik, żeby przywołać Raymana. Widząc jednak, że sprzęt nie działa, Mroklum niszczy go. Następnie zostaje uderzony i wyrzucony poza planszę przez urządzenie przywołujące Raymana.
  • Lekcja 512 nr. 2 - Elitarny Szeregowiec przywołuje Raymana. Po chwili bierze baniak soku ze śliwek i wypija go. Staje się pijany i całuje Raymana, który mdleje. Mroklum śmieje się, ale się zakrztusił.

Ciekawostki

  • Wszystkie lekcje nie zawierają prawdziwego Raymana, ale jedynie stworzenia, które go udają.

Linky