Dzieci Globoksa

Z RayWiki, wiki o Raymanie
(Przekierowano z Dzieci Globoxa)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Najpopularniejszy wygląd dzieci Globoxa. Wygląda tak samo, jak Globox.
BabyGlobox.png
Kilka z wielu dzieci Globoxa
Pośpiesz się Raymanie. My chcieć nasz tatuś!
—Dzieci, Rayman 2: The Great Escape

Dzieci Globoxa są dziećmi Globoxa i Ugglette. Jest ich bardzo wielu, bo ponad 650. Jedynymi dziećmi Globoxa których imiona znamy to Bimbette, Brainox, Oktette, Catastrox, Hadrox i Globs.

Kolory

Dzieci Globoxa mają wiele kolorów w Rayman 2: The Great Escape, jak i w Rayman Arena. W minigrze Globox Disc, mamy do wyboru kilka dzieci:

Rayman 2: The Great Escape

W Rayman 2 dzieci Globoxa można spotkać w kilku poziomach, np. w pierwszym, gdzie dzieci zaczynają płakać, że ich tato zaginął. Występują także nieco później, gdzie Rayman musiał je ratować pozamykane w kopalniach robopiratów. Po uwolnieniu wszystkich, jedno z dzieci daje Raymanowi ostatnią maskę Polokusa.

Rayman: Szalone Kórliki

Dzieci Globoxa wypoczywają z Raymanem na polanie. Nagle rozpoczyna się inwazja Kórlików, którzy porywają Raymana i dzieci. Na końcu, Rayman ucieka z więzienia, ale realizuje, że zapomniał uratować dzieci. Gra kończy się tutaj, jednakże nie wiadomo, co się stało z dziećmi Globoxa, po tym jak zostali porwani przez Kórliki. Wygląd dzieci Globoxa jest inny niż w Rayman 2, a spowodowane jest tym, że nie występowały w trzeciej odsłonie.

Dzieci Globoxa w Rayman 2
W japońskiej wersji Rayman Revolution
Dziecko Globoxa w Rayman: Szalone Kórliki
Dziecko Globoxa w Rayman Arena