Posągi Życia

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Posąg życia z Rayman w Lesie Marzeń.

Posągi Życia – obiekty pojawiające się głównie w Rayman. Jak sugeruje nazwa, dodają one Raymanowi dodatkowe życie, oraz leczą zdrowie do pełna. Znajdują się w trudno dostępnych miejscach lub pojawiają się po wejściu na określony obszar. Wyglądają jak statuetka Raymana, na ciemnofioletowej podstawce z numerem "1". W przeciwieństwie do innych obiektów do zebrania, można je zdobyć poprzez wystrzelenie w nie pieści (działa to jednak tylko wtedy, gdy mamy moc chwytania się Szkarłatnych Lumów.).

Posąg Życia z bety Rayman Origins.

Występują również w Rayman Szalone Kórliki GBA, gdzie różnią się wyglądem Raymana oraz kolorem podstawki, która w tej grze jest srebrna.

Rayman Origins

Miały się one pojawić w Rayman Origins, gdzie nie miały podstawki, a Rayman na statuetce miał wielką głowę i przypominał lekko Raymana z Wanna Kick Rayman. Były widoczne tylko w wersji beta gdzie pojawił się też inny element z Rayman: Fotograf. Można je było znaleźć w bańkach. Wraz z rozwojem gry zostały one usunięte przez wraz z całym systemem żyć, żeby rozgrywka była bardziej "na luzie"[1]. Może to sugerować że życia nie pojawią się już w następnych grach z serii.

Links