Szkarłatne lumy

Z RayWiki, wiki o Raymanie
(Przekierowano z Szkarłatne Lumy)
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Szkarłatny lum bez pierścienia.

Szkarłatne lumylumy występujące na Rozdrożach Marzeń. Trzymają pierścienie i zapewniają światu spójność. Bez nich nic nie byłoby stałe lub widzialne. W przeciwieństwie do innych lumów nie są do zebrania. Rayman może chwytać się trzymanego przez nich pierścienia i dostać się w ten sposób do wcześniej niedostępnych miejsc. Tak jak super żółte lumy, mają oczy.

Rayman 2: The Great Escape

Szkarłatne lumy zapewniają światu spójność. Bez nich nic nie byłoby stałe lub widzialne. Za pomocą swojej magicznej pięści możesz skakać i chwytać się ich jeden po drugim.
Za pomocą swojej magicznej pięści Rayman może skakać i chwytać się ich jeden po drugim, co pozwoli mu na przebycie ogromnych obszarów bez dotykania ziemi.

Szkarłatne lumy zobaczyć można po raz pierwszy w Rayman 2: The Great Escape. Rayman może się ich chwytać po wchłonięciu srebrnego luma podarowanego mu przez Ly po uwolnieniu jej z Czarodziejskiej Polany.

Według wiedzy świata szkarłatne lumy są jednymi z czterech pierwotnych rodzajów lumów. Zapewniają światu spójność i bez nich nic nie byłoby stałe lub widzialne. Rayman może się ich łapać z pomocą magicznej pięści.