Rayman Uczy Angielskiego

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Rayman Uczy Angielskiego
Rayman Uczy Angielskiego okładka.jpg
Producent LEM / UbiSoft
Wydawca LEM
Projektant Michel Ancel
Data wydania 10 października 2001
Gatunek edukacyjna, platformowa
Tryb gry jednoosobowy
Kategorie wiekowe 8-14 lat
Platforma Windows
Wersja językowa polska
Razem z Raymanem stań się nie do pobicia w znajomości języka angielskiego! Kontynuacja przygód Raymana. Razem z nim twoje dzieci będą miały możliwość powtórzenie i przećwiczenia swojego angielskiego podczas wspaniałej zabawy. Aby przejść przez świat Raymana, musisz odpowiedzieć na wszystkie pytania rozmieszczone na 15 poziomach.
—Oficjalny opis

Rayman Uczy Angielskiego - edukacyjna dwu-wymiarowa platformówka, bazowa na grze Rayman. Gra jest do nauki młodych dzieci, podstaw angielskiego.Nie mylić z Rayman Junior, która jest zupełnie inną grą. Rayman Uczy Angielskiego łączy świat z Rozdroży Marzeń z Realnym światem w sposób, który nie ma sensu w kontekście serii, robiąc wiele odniesień do rzeczywistych lokalizacji, takich jak Irlandia i Szkocja. Rayman Uczy Angielskiego został przystosowany do nauczania różnych języków pod takimi nazwami jak French with Rayman.

Fabuła

Rayman Uczy Angielskiego jest po pierwszej części Raymana. Magik jest w ogrodzie Betilli, otrzymuje list od swojego kuzyna z Angli, Andrew. Zawiera przepis na magiczne zaklęcie. Mag nie jest jednak w stanie czytać po angielsku. Nagle pojawia się Mr Dark, wyrywa receptę z rąk Magika i ucieka. Magika następnie wzywa Raymana na swój telefon i prosi go o pomoc.

Poziomy

Wymagania sprzętowe

  • Procesor 486 DX2 66 MHz lub Pentium
  • 8 MB pamięci RAM, zalecane 16 MB
  • CD ROM x2
  • Karta dźwiękowa zgodna z SoundBlaster
  • Karta graficzna VLB lub PCI 256 kolorów
  • Windows 95