Wybuchowe Gejzery

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Wybuchowe Gejzery (ang. Geyser Blowout) to drugi poziom w Pokręconej Dżungli w grze Rayman Origins. Głównymi wrogami są tu Psychlopsy. W tym poziomie jest trzech Elektrunów to uwolnienia (trzy w klatkach, dwie są do zebrania za określoną liczbę Lumów i jedna z biegiem na czas). Do medalu maksymalnie można zebrać 350 Lumów. Początek poziomu rozgrywa się w deszczu.

Częsć 1

Na początek pójdź w lewo zebrać 3 Lumy i dowiedzieć się czym są Czaszkonety i Król Lumów. Gdy wszystko ci wytłumaczy pójdź w prawo zebrać Lumy, zabić 2 Psychlopsy zebrać czaszkonetę i wyczyścić 1 Kwiatkowy Worek.

Częsć 2

Teraz zabierz Króla Lumów pozbieraj Lumsy. Gdy pozbierasz wszystkie Lumy zejdź niżej do klatki.

Sekret 1

Musisz teraz poskakać po głowach Livingstonów. Jak wszystkich zbańkujesz zniszcz klatkę.

Częsć 2

Teraz wejdź na góre zejdź do Czaszkonety należy pobiec sprintem do końca gdy zabierzesz monete zbańkuj Psychlopsy. Przeskocz na drugą stronę rozwal ją zbierz wszystkie Lumy i przejdź dalej.

Częsć 3

Teraz zbierz Lumsy znowu zawal ziemie. Gdy zauważysz 2 Lumsy wejdź na góre po Czaszkonete i zejdź na dół. Zbierz 4 Lumsy pobiegnij sprintem chwyć się liany wejdź na góre po Czaszkonete. Teraz znowu pobieginj sprintem odbij się od kwiatka żeby zebrać Lumy. Psychlopsy podpowiada gdzie jest klatka czyli na boku.

Sekret 2

Musisz wejsć na góre walnąć w korzeń i 3 Livingstony się zbańkują. Teraz chwyć się liany skocz Livingstonowi na głowę i zdobywasz ostatnią ukrytą klatkę. Teraz wskocz na górę i do następnej częsci

Częsć 4

Teraz zbańkuj Psychlopsa zabierz monete skocz na wodospad z niego na małą wysepke weź króla pozbieraj Lumsy zniszcz Psychlopsa, Czaszkonete i wejdź do następnej częsci. Pamiętaj o worku.

Częsć 5

Teraz pozbądź się Psychlopsów, fiolki oraz zniszcz klatkę.

Wrogowie

Galeria

Poziom w Powrót do Origins

Ten poziom jest bardzo podobny do poprzedniczki tylko są kilka różnice np. grafikę 2D zmieniono na 2,5D, Elektruny zastąpiono Małakami i zamiast Króla Lumów, który podwajał ilość Lumów zastąpiono Fioletowymi lumkami.