Bad Rayman

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
Bad Rayman
BadRayman.png
Miejsce zamieszkania Rozdroże Marzeń
Płeć mężczyzna
Kolor oczu żółte
Kolor włosów fioletowe
Wzrost średni
Rasa Rasa Raymana
Charakter zły
Umiejętności, broń Wybuchowe ciało
Obecny status żyje
Aktor podkładający głos niewiadomo

Bad Rayman (dosł. Zły Rayman) jest to zły sobowtór Raymana. Został stworzony przez Pana Mrocznego w celu zabicia oryginalnego odpowiednika przed dotarciem do jego kryjówki.

Nie należy go mylić z Dark Raymanem w Rayman Arena i Raymesisem w Rayman Origins i Rayman Legends.

Opis postaci

Skóra Bad Raymana jest szara, włosy fioletowe, kaptur błękitny, a oczy żółte. Chodzi w granatowej koszuli która nadal ma pierścień. Ma niebieskie buty i błękitne dłonie.

Rola w grach

Rayman

Bad Rayman pojawił się we wszystkich grach na podstawie Rayman z wyjątkiem Rayman wersja Jaguar. Bad Rayman goni Raymana gdziekolwiek pobiegnie. Jeśli Rayman go dotknie ginie na miejscu. Jednak jeśli Rayman dotrze do końca poziomu Bad Rayman zostanie pokonany.

W Rayman Advance Bad Rayman nazywa się Dark Rayman co sprawia, że jest mylony z jego wskrzeszoną wersją.

GBC 7.PNG

Rayman Junior

W edukacyjnej wersji gry Bad Rayman pojawia się w przedostatnim poziomie pod tytułem Smaczny Pościg. Betilla nazywa go podwójnym złem. Goni Raymana przez cały poziom, ale znika po pokonaniu pewnej odległości.

Rayman (GBC)

Bad Rayman występuje także w wersji Game Boy Color, ale jego wygląd jest całkowicie odmieniony. Ma ciemną skórę i fioletowe włosy oraz złote ręce i buty. Zachowuje się tak samo jak w Rayman.

Rayman Legends

Bad Rayman w Rayman Legends

Kiedy przejdzie się poziom Chmura ciemności! to pojawia się komunikat: "Pojawił się zły Mroczny Rayman i najechał 6 obrazów! Wróć do ukończonych już światów, zmierz się z nim w nowych najazdach i uratuj Małaki!", co oznacza że pojawiły się nowe najazdy.

Bad Rayman tu tą samą rolę co w Rayman (papuguje nasze ruchy, gdy nas dotknie to umieramy).

Bad Rayman w Rayman Legends