Wanderwood Forest

Z RayWiki, wiki o Raymanie
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
WanderwoodForest.PNG

Wanderwood Forest – pierwszy poziom w grze Rayman 3 na Game Boya Advance w Forgotten Forests. Etap określa się wprowadzeniem, podobnie jak przy Świetlistych Lasach czy Czarodziejskiej Polanie z Rayman 2. Tutaj Rayman szuka Globoxa i poznaje Murfy'ego, który służy pomocą i udziela graczowi rady na temat sterowania i pewnych niebezpieczeństw.

Poziom

Etap pierwszy

Znajduje się tu 25 Żółtych Lumsów. Wszystkie z nich można zebrać, za pierwszym podejściem do poziomu. Szukamy tu Globoxa i słuchamy rad Murfiego. Nie ma tutaj rzeczy mogących zabić Raymana.

Etap drugi

W tej części trzeba latać na Nenufarze, unikając piranii przypominających te z Czarodziejskiej Polany. Napotykamy tu też po raz pierwszy, czerwone i zielone lumsy, pełniące tu taką samą role jak w Rayman 2. Istnieją tu 2 klatki, które można za pierwszym podejściem zniszczyć. Mamy tu 30 żółtych Lumsów, jednak żeby zebrać część z nich potrzebna nam będzie umiejętność, chwytania się Latających Pierścieni. Po tej fazie spotykamy Ly która daję nam moc, popychania wielkich beczek.